В Росії провели суд над полоненими захисниками Маріуполя
Категорія
Події
Дата публікації

В Росії провели суд над полоненими захисниками Маріуполя

В Росії провели суд над полоненими захисниками Маріуполя
Джерело:  online.ua

В одному з півіденних регіонів Росії пройшов суд на 20 українськими військовополоненими, які захищали Маріуполь і потрапили у полон в березні минулого року.

Джерело:   Associated Press

Що відомо про суд над українськими військовополоненими захисниками Маріуполя 

Журналісти видання повідомляють, що росіяни влаштували суд над бійцями полку "Азов". Зокрема, на лаву підсудних в Росії вивели 22 українських військових.

В Росії цинічно звинувачують українських військових у причетності до діяльності так званої терористичної організації та у часті у спробах зміни влади в так званій "ДНР".

У разі визнання їх винними "азовцям" загрожує покарання від 15 років до довічного ув'язнення, - наголошують журналісти видання.

В AP також додають, що з 24 людей, яким були висунуті так звані "звинувачення", двох обміняли на російських військовополонених.

При цьому з решти 22 військовополонених, які постали перед "судом", вісім - жінки, які, працювали кухарями в полку "Азов".

Що відомо про полонених росіян в ході боїв ЗСУ на Донбасі  

Бійці підрозділів Сил спецоперацій взяли в полон трьох російських військових на Донеччині.

Всі троє нібито не знали, навіщо їх відправляють в Україну.

За даними військових, це сталося під час штурму ворожих позицій на донецькому напрямку.

Один із них - засуджений рецидивіст. Він вже ушосте відбував покарання в тюрмі, коли був завербований для участі у війні проти України. За вбивства українців йому в подальшому обіцяли свободу, - зазначають представники Сил спецоперацій.

При чому, під час спілкування, з'ясувалось, що ніхто з полонених росіян, нібито не знав, навіщо їв відправляли в Україну.

Я не знал куда мы едем, - вже звично заявив один з окупантів.

Однак бійці ССО підкреслюють, що подібне каже майже кожен взятий в полон російський військовий.

І так, як один, немов за методичкою. Не знаю чого приїхав, не знаю звідки, - пояснює один з військових підрозділу ССО.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?