В Уфі горіло велике нафто-хімічне підприємство
Категорія
Події
Дата публікації

В Уфі горіло велике нафто-хімічне підприємство

В Уфі горіло велике нафто-хімічне підприємство
Джерело:  online.ua

За інформацією російських ЗМІ, 17 лютого в місті Уфа спалахнула масштабна пожежа на хімічному заводі компанії компанії "Крезол". 

Джерело: "РИА Новости"

Що відомо про пожежу на хімічному заводі в Уфі

Зазначається, що у гасінні пожежи було задіяно 16 одиниць спеціалізованої техніки.

Вогонь охопив складські приміщення заводу. Пожежі привласнили другу категорію, до боротьби із загорянням залучили 16 одиниць техніки. За попередніми даними, постраждалих внаслідок пожежі немає. Співробітники заводу змогли евакуюватися самостійно.

"Крезол" є найбільшим російським виробником та постачальником хімічних реагентів та лабораторного обладнання. Підприємства компанії також виробляють бурові та хімічні реагенти, які підвищують віддачу нафтоносних пластів.

Напередодні у місті Магадан РФ загорівся склад з відремонтованими вантажними машинами, пожежа охопила майже 600 кв. м, згоріла техніка на 15-20 млн рублів.

14 лютого у російському місті Коломна Московської області сталася пожежа на території адміністративної будівлі заводу з ремонту залізничних вагонів.

Між тим аналітики з Інстититуту вивчення війни (ISW) зазначають, що кремлівський диктатор та військовий злочинець Володимир Путін планує поглинути підприємства оборонної промисловості Білорусі для переозброєння власної армії та підтримки тривалої війни проти України.

17 лютого білоруський диктатор Олександр Лукашенко на зустрічі з Путіним підтвердив, що РФ вже почала цей процес. Зокрема, він заявив, що білоруська аерокосмічна промисловість готова виробляти штурмовики Су-25 для російських військових за підтримки російських технологій.

Крім того, Лукашенко заявив, що білоруський державний Мінський автомобільний завод почав виробляти компоненти для російського "КамАЗа" і висловив готовність допомогти Росії у виробництві електронних компонентів для заміщення втраченого західного імпорту.

Лукашенко обмовився, що Білорусь на 100% виконує "угоди про співпрацю у сфері оборони і безпеки", укладені нібито "три місяці тому".

Аналітики ISW вважають, що РФ активніше використовуватиме військово-промисловий комплекс Білорусі для посилення власного військового потенціалу.

Додаткові Су-25 і запчастини для вантажівок, ймовірно, не є критично важливими для успіху довгострокових військових зусиль Росії. Попри заяви Лукашенка, Кремль може захопити білоруські заводи і переобладнати їх для виробництва критично важливої техніки, якої потребують російські військові. Росіяни також можуть спробувати перепрофілювати російські заводи, які зараз задіяні або оснащені для виробництва Су-25 і вантажівок, для виробництва більш терміново необхідної техніки, - підкреслюють аналітики.

ISW додає, що Кремль використовує елементи білоруського оборонного потенціалу для збільшення російського оборонного виробництва, оскільки "Путін прагне відновити російський оборонний потенціал для підтримки тривалої війни з Україною".

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?