Канадські вчені з університету Конкордії вирішили детально проаналізувати зв'язок між емоціями та тривалістю життя літніх людей, передає ONLINE.UA з посиланням на Psychology and Aging.
Фахівці уважно спостерігали за життям двох сотень громадян похилого віку Монреаля, чий вік становив від 59 до 93 років, а також збирали проби крові і проводили опитування про те, як часто вони впадали в депресію.
"В результаті вчені дійшли висновку, що літні люди, які часто зляться, більше за інших страждають від запалень і хронічних хвороб і в середньому живуть менше.За попередніми даними, негативні емоції можуть мотивувати людей, які тільки переступили поріг похилих років життя, і змушувати їх вести більш активне життя. Це зміцнює роботу м'язів і серця, робить літніх людей менш схильними до інфарктів і інсультів", - йдеться в повідомленні.
Варто зауважити, що активність стає менш вірогідною на восьмому чи дев'ятому десятку років. В результаті цього злість приносить тільки підвищений рівень стресу, що негативно позначається на здоров'ї.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що користувачі Facebook, котрі видалили свої акаунти, виявилися щасливішими, більш задоволені життям і рідше схильні до почуттів занепокоєння, депресії або самотності.