Вони не можуть - у МОЗ невідкладно застерегли населення
Категорія
Україна
Дата публікації

Вони не можуть - у МОЗ невідкладно застерегли населення

Вони не можуть - у МОЗ невідкладно застерегли населення
Джерело:  online.ua

Багато областей в Україні не можуть послабити карантин через нові спалахи COVID-19. Водночас влада навіть посилила окремі обмеження — заборонила закладам працювати після 23:00. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на брифінг міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

За його словами, йдеться про заклади громадського харчування й нічні клуби. Вони не зможуть відкритися раніше 07:00 після того, як закриються.

"На засіданні уряду було прийнято рішення стосовно закладів, таких як нічні клуби або заклади харчування тобто ресторани. У них є відповідно обмеження по часу роботи: з 23:00 до 7:00 вони не можуть працювати", - пояснив Степанов.

Міністр додав, це рішення Кабінету міністрів, тож стосується відповідно усіх закладів в Україні, а не окремих регіонів.

Нагадаємо, жорсткий карантин ввели по всій країні з середини березня. Після двох місяців такого режиму влада почала його послабляти. Тривалий час у більшості міст та населених пунктів не працював громадський транспорт.

Утім, навіть станом на середину липня повноцінний вихід з карантину неможливий через поширення інфекції COVID-19. Вранці у четвер, 16 липня, українські лікарі встановили вже 56 455 діагнозів нового коронавірусу.

Як повідомляв ONLINE.UA, карантин в Україні завершується 31 липня, однак в уряді готуються пролонгувати його. У Міністерстві охорони здоров’я розробляють проєкт відповідної постанови.

Згідно з поясненням міністра Степанова, йдеться про продовження щонайменше на один місяць. Представники влади неодноразово підкреслювали, що спрогнозувати тривалість карантину неможливо через непередбачуваність поширення інфекції.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?