Воїтельки, захисниці та амазонки: путін недооцінив потужність та силу українських жінок
Категорія
Україна
Дата публікації

Воїтельки, захисниці та амазонки: путін недооцінив потужність та силу українських жінок

Воїтельки, захисниці та амазонки: путін недооцінив потужність та силу українських жінок
Джерело:  online.ua

У чому полягає феномен українських жінок, а також секрет їхньої незламності обговорили у новому випуску циклу етерів «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.

Джерело:  «Свідомі про несвідоме»

Увесь цивілізований світ захоплюється хоробрістю та кмітливістю Збройних сил України, які не просто змогли стримати сильного ворога, а й розпочали масштабний контрнаступ.

Однак не всі знають, що значною частиною ЗСУ є саме жінки-військовослужбовці, які продовжують боротьбу за незалежність своєї батьківщини.

У ЗСУ станом на кінець липня 2022 року служать понад 38 тисяч жінок, 7 тис з яких пішли у армію після початку повномасштабної війни. Також є цивільні жінки, які працюють у ЗСУ. Тобто, загалом у ЗСУ – понад 50 тис жінок. За цифрами Україна має один з найбільших показників кількості жінок у Збройних Силах серед країн-членів НАТО.

За словами заступниці міністра, в Україні було два сплески збільшення кількості жінок у армії: у 2014-му і у 2022-му.

Звичайно, більша частина українок залишається в тилу: вони лікують, волонтерять, донатять, а інколи голіруч ідуть зупиняти російські танки.

Українська жінка: у чому полягає її феномен

Професор нейропсихології Богдан Ткач звертає увагу на те, що диктатор путін та його оточення десятиліттям намагалися зліпити з росії імперію.

Свої фантазії вони будували на міфах про Грецію, Рим, Олімп. Сам очільник кремля вважав себе Зевсом — богом усіх богів.

А от іншим країнам та їхнім лідерам у віртуальній "епопеї" путіна дістаються другорядні ролі.

В уявленнях президента рф, Україна — це така собі слабка та поступлива жінка.

Але росіяни забули, що українські жінки походять від амазонок. Це жінки-воїни, які можуть дати відсіч будь-кому. І одна з княгинь Київських була амазонкою, яку приїхав сватати князь. Вона взяла його, перев’язала, скрутила, перемогла, приїхала і сіла на престол. Тому роль української жінки в історії прописана. Згадаймо Роксолану, згадаймо Лесю Українку. Талановита та незламна поетка боролася з імперією, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям. Наші жінки дуже потужні. Тому росіяни даремно недооцінюють українок. Наші жінки крутіші, ніж їхні чоловіки, — наголошує професор Ткач.

Читайте також: Поразки путіна в Україні руйнують його організм: як та чому це відбувається

Чому росіянам вкрай важливо знищити режим путіна

Доктор психології Василь Мосійчук, коментуючи слова професора Ткача про українських жінок, звернув увагу на те, що українські чоловіки продемонстрували світу свою силу та незламність на полі бою та поза його межами.

На його переконання, єдине, що може зараз зробити російський народ, щоб врятуватися та отримати свій шанс на нормальне майбутнє — негайно повалити режим диктатора путіна.

Нам нікуди бігти. А у вас, росіяни, багато землі! Розверніть автомати на червону площу, як завжди було, і біжіть. Є факт – цар кастрований. Україна і сини амазонок кастрували цього царя. І світ його вже не боїться. Ви це бачите. У вас витягують останні гроші. Вам потрібно просто звільнити від кастрованого царя місце, на якому він сидить. Цар без сталевих яєць. Він кастрований Україною. Вам залишилося лише євнуха прибрати з трону, – звертається до росіян Василь Мосійчук.

Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:

  • Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет

  • Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук

  • Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар

«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?