ВСУ задовольнив позов Віктора Медведчука до телеканалу Порошенка «Прямий»
Категорія
Економіка
Дата публікації

ВСУ задовольнив позов Віктора Медведчука до телеканалу Порошенка «Прямий»

ВСУ задовольнив позов Віктора Медведчука до телеканалу Порошенка «Прямий»
Джерело:  online.ua

Верховний Суд України прийняв остаточне рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу «Прямий», Володимиру Ар'єву, Назару Первак і Віктору Маруняк - суд закрив касаційне провадження за касаційною скаргою ТОВ «Телеканал «Прямий» на рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року і ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 21 вересня 2018 року по справі №757/72583/17 за позовом Медведчука Віктора Володимировича про захист честі, гідності і ділової репутації та спростування недостовірної інформації, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ІА «112.ua».

«Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі про поширення брехні, яка в провокаційних цілях неодноразово озвучувалася так званими політиками і підконтрольними їм ЗМІ про Віктора Медведчука і його батька, зокрема про те, що Володимир Несторович Медведчук нібито був поліцаєм, а Віктор Медведчук мав відношення до спецслужб СРСР. Такими ж брехливими визнані заяви про те, що Медведчук контролює і має відношення до продуктопроводу, за яким поставляється дизельне паливо, як і до поставок дизпалива і зрідженого газу з Російської Федерації», - йдеться в повідомленні.

Суд визнав неправдивими заяви про те, що «Український вибір», який очолював Медведчук, мав якийсь стосунок до створення паралельних органів влади або незаконну зміну влади.

«Окремі питання були предметом розгляду більш ніж в десятках судів протягом останніх 15 років. Всі рішення цими судами приймалися на користь Віктора Медведчука. Сьогодні в черговий раз остаточну крапку в цих абсурдних звинуваченнях поставив Верховний Суд України», - зазначається в заяві.

Володимир Ар'єв зобов'язаний протягом семи днів з дня отримання ухвали Верховного Суду від 1 липня 2020 року спростувати недостовірну інформацію, поширену про Медведчука Віктора Володимировича, шляхом зачитування резолютивній частині рішення суду в програмі «Закрита зона» на телеканалі «Прямий».

Телеканал «Прямий» має спростувати недостовірну інформацію протягом семи днів з моменту отримання ухвали суду в ефірі каналу, в передачі «Закрита зона», і на своєму сайті.
«Адвокати Віктора Медведчука будуть пильно стежити за виконанням рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року, яке підтвердив Верховний Суд України. Уже відновлено виконавче провадження по даному питанню», - підрезюмувала прес-служба.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що  у Зеленського приготували новий неприємний сюрприз Путіну  через провокативну акцію проти України в окупованому Криму.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?