Я - 100 кілограмів мрії: кращі ролі і цитати Крачковської
Категорія
Культура
Дата публікації

Я - 100 кілограмів мрії: кращі ролі і цитати Крачковської

Я - 100 кілограмів мрії: кращі ролі і цитати Крачковської

Знаменита російська актриса Наталія Крачковська, яка померла у ніч на 3 березня в Москві, знялася в декількох десятках фільмів, зокрема, вона зіграла мадам Грицацуєву в «12 стільцях» і дружину Бунші в «Іван Васильович змінює професію».
ONLINE.UA пропонує згадати найбільш знакові ролі актриси.


Мадам Грицацуєва в «12 стільцях» (1971)


Медсестра в «Колегах» (1962)


Сидорова в епізоді «Експрес-діагноз»


Дружина Льолика в «Не може бути!» (1975)


Наташа в «Російському сувенірі»


Гуляща в «Женитьбі Бальзамінова» (1964)


Кончита в «Людині з бульвара Капуцинів»


Дружина Бунші в «Іван Васильович змінює професію» (1973)


Метелик у «Цій веселій планеті» (1973)


Ольга Янівна в «Покровських воротах» (1982)


Квартирантка в «Будьте моїм чоловіком» (1981)
Варто відзначити, що Наталя Крачковська, крім чудових акторських здібностей, відрізнялася великою любов'ю до життя. Пропонуємо згадати найбільш показові цитати актриси.
Про відносини
Я завжди подобалася чоловікам, і я цього не приховую. У мене був шанувальник, який мене називав «100 кілограмів мрії».
У чоловіків є одна здатність: вони дуже добре вміють сідати на шию. Набагато краще жінок.
Жінка без коханця - як довідка без печатки.
Головним для мене завжди була сім'я.
Коли мої колеги кажуть «я актриса, сім'я для мене нічого не означає», знайте - брешуть.
Чоловік у мене був такий м'який, спокійний. Наприклад, якщо починався скандал, він частіше мовчав, а я обурювалася, але коли моя пиха проходила, він повертався до мене і говорив: «Ну що, обідати будемо?»
У мене був прекрасний чоловік. Ми прожили разом 26 років. (...) Після його смерті у мене не було навіть думки знову вийти заміж.
Про захоплення
У мене два захоплення: я дуже люблю готувати і в'язати.
Моя бабуся дуже любила російську кухню і навчила мене готувати. А друга бабуся відкрила мені грузинську кухню.
Я дуже ображаюся, якщо все не з'їдають. Тож намагаються з'їдати, а якщо щось залишається - приїжджають на наступний день.
Я згадувала свої перші сигарети «Новость», були такі - без фільтра, в синеньких пачках. Коштували вісімнадцять копійок, і курили їх всі підряд. А починалося з того, що дуже хотілося їсти... Потім, звичайно, так - розвивалася погана звичка. Але спочатку - голод. Голод був першопричиною. «Новость» - штука термоядерна, апетит відбивала на півдня.
Я дуже любила грати в карти і іноді засиджувалась ночами. Чоловік запитував: «А сніданок приготовлений?» Відповідаю: «Приготований! Спи!»

Про сучасні технології
Мене дратують сучасні планшети, мені потрібна нормальна книга: з шелестом і запахом сторінок. Це мене заспокоює.
Я якось купила собі комп'ютер, але коли зрозуміла, що буду грати ночами, то зателефонувала онукові і попросила його забрати. На цьому моє спілкування з технікою закінчилося.
Про характер
Якщо хтось вважає, що у нього депресія, потрібно дати по дупі один раз - і вона пройде.
Я буваю іноді впертою, але незлобивою. Я або приймаю людину, або ні. Напевно, я справедлива, доброзичлива людина і не зовсім дурна.
Я сильна, але жорсткості, яка допомагала б мені в житті, у мене немає. Насправді я слабка і вразлива... Вся моя зовнішня сила - всього лише видимість.
Я жива людина - прожити життя, не помиляючись, неможливо. Я іноді думаю: Господи, якби тільки можна було б щось поміняти, я б все в своєму житті зробила інакше. У мене була одна страшна помилка в особистому житті, за яку я дуже дорого заплатила.
Вибачте за відвертість, я сплю не з тим, з ким треба, а з тим, хто мені подобається. Я дуже самостійна і сильна жінка, все роблю сама. Навіть в кіно граю без каскадерів.
Я не кусаюсь. А якщо ви починаєте кусати мене, тоді я, вибачте, просто ковтаю - і людини немає!
Про зовнішність
Чоловіки все життя тягнулися до таких пишних жінок, як я, - це фізіологія. Тому що з такою жінкою є що в руках потримати. Голоребрі вішалки давно не в моді.
Це була «моя» повнота - я, незважаючи на неї, чудово рухалася, танцювала, до шістдесяти років легко могла сісти на шпагат.
Мама дуже правильно мене підготувала, вона одразу сказала, що Джульєтту зіграти мені ніхто і ніколи не запропонує. «Наташка, вони просто не знайдуть Ромео, щоб зважився встати під балконом, на який вийде така Джульєтта».
(Про фільм «Дванадцять стільців») Мені дали сценарій, я почала читати і ... страшно образилася. Дама неосяжних розмірів з гарбузовим грудьми - ну і що це?! Образа! Повна праведного гніву йду до чоловіка, а той сміється: «Ти себе в дзеркало бачила?»
Коли ми закінчили зйомки «Дванадцяти стільців», Леонід Гайдай так і сказав: «Наталія Леонідівна, не морочте собі голову. Катерину вам не грати, народ зі сміху помре на фразі: «Чому люди не літають?»
Бажано зробити натяк на талію, навіть якщо у тебе її немає.
У нас в кіно не вміють знімати навіть красиве тіло - ні чоловіче, ні жіноче.
Мені не подобається, якщо у жінки замість грудей два прищика.
Я актриса великих форм!

Про роботу
Я з подивом виявила, що розмови про мою Грицацуєву так само масштабні, як, наприклад, про «Анну на шиї» Алли Ларіонової. Ніколи не забуду, як іду на кіностудії сходами, а назустріч - Чухрай.
Несподівано став переді мною на коліна і каже: «Ви прелесть! Я зачарований! »Я почервоніла і дуже хотіла втекти.
Загалом мене не до кожного запросиш, адже я поясню і режисерові, і сценаристу, що я про все це думаю.
Розмову про гроші я веду тоді, коли мене все влаштовує. А якщо мені пропонують копійки, я спокійно кладу сценарій і кажу: до побачення. Тому що я навіть в маленькому епізоді витрачаю своє серце. Воно у мене велике, але всьому є межа.
Мені дали зрозуміти, що я відпрацьований матеріал, який не потрібен сучасному поколінню.
Живу по-старечому. Телевізор дивлюся. «У світі тварин» і «Давню історію». Іноді в'яжу. А ось чого не роблю - так це не переглядаю свої старі картини. Ностальгія б'є, серце щемить...
Без удаваної скромності скажу: так, я хороша актриса!
Ніколи не забуду, як на одному фестивалі один молодий режисер (не запам'ятала його прізвища) на моїх очах підійшов до свого колеги і, показуючи на мене, голосно запитав: «Хто це?». А той каже: «Ти що, хворий?» Після цього я сама підійшла до нього і кажу: «Чоловіче, мене звуть Наталя Леонідівна. Прізвище - Крачковська». Він: «Так, я щось чув». Я не витримала: «Ви не просто щось чули, я - легенда російського кіно. Ви про це не знали?» Він весь вкрився плямами, став вибачатися... Але я це нормально сприймаю. Мною стільки зіграно і зроблено, що я можу піти спокійно, мене все одно пам'ятатимуть.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?