Астроними здивували мережу новим вражаючим зображенням. Вони показали, як, на їхню думку, виглядав раніше Всесвіт. Вчені наголошують, що нові дані космічного телескопа Hubble доводять, що в ранньому Всесвіті утворення зірок і галактик сталося раніше, ніж вважалося досі. Вперше зображення було опубліковане на офіційному сайті телескопа Хаббл, передає ONLINE.UA.
Варто звернути увагу на те, що за допомогою художника астрономи змогли створити зображення, яке демонструє ймовірний вигляд раннього Всесвіті. Вчені вважають, що всі зірки діляться на три типи зоряного населення або популяції. Населення I утворилося після вибухів більш ранніх зірок і характеризується вмістом елементів, важчих за гелій. До цього типу зірок відноситься і наше Сонце.
Варто також зазначити, що раніше команда міжнародних вчених з США, Канади і Великої Британії почала стверджувати, що через 10 млрд років Сонце перетвориться на гігантський кристал. Що цікаво, подібна трансформація схожа на перетворення рідкої води в лід. Астрономи пояснили, що білі карлики є завершальним етапом еволюції зірок головної послідовності, до яких відноситься Сонце. Отже, після смерті обсяг Сонця поступово буде скорочуватися і зірка почне охолоджуватися.
Окрім того, нещодавно головний науковий співробітник Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН Сергій Богачов повідомив, що на поверхні Сонця астрономи помітили наймасштабніший за останні 3 роки спалах. Його зафіксувала орбітальна обсерваторія SDO. На думку вченого, спалах вказує на те, що світило "вийшло зі сплячки". Астрономічні спостереження підтверджують той факт, що у Сонця є певні цикли, тривалість яких становить приблизно 11 років.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що вчені з Токійського університету в Японії довели існування інопланетних організмів.