Президент Володимир Зеленський презентував новий освітній застосунок "Мрія". Він зможе допомогти мільйонам школярів, батьків і вчителів ефективніше користуватися можливостями освітньої системи.
Джерело: Офіс президента
Як працюватиме застосунок "Мрія"
Мета "Мрії" – дати дитині її особистий освітній простір і унікальний алгоритм розвитку.
Застосунок допомагатиме дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в навчальному процесі та поза ним.
Зокрема в застосунку є контент для учнів, розклад, план дня, "Мрія ID" – цифровий контент для дитини, аналіз успішності дитини, спілкування між вчителем та батьками, матеріали для навчання, сповіщення про повітряну тривогу і зокрема для батьків, яким можна надіслати повідомлення, коли дитина в укритті.
Дуже важливо, що "Мрія" нарешті зробить життя вчителів легшим. Прибираємо максимум папірців. Усілякі форми, які зараз треба заповнювати. Максимум уваги вчителя – тому, щоб навчати, а не витрачати час, - розповів Зеленський.
Крім того, застосунок міститиме бібліотеку контенту, який потрібен саме цій дитині, інформацію про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки. Завдяки додатку кожна дитина матиме своє портфоліо в освіті, де буде інформація про її досягнення та плани.
Батькам "Мрія" допомагатиме знати, чи перебуває їхня дитина в безпеці під час повітряних тривог. Для цього достатньо буде одного натискання в застосунку після того, як учитель завів дітей в укриття, додав глава держави. Додаток також даватиме змогу батькам отримувати зворотний зв'язок від учителя.
Окрім того, завдяки "Мрії" вчитель зможе використовувати не лише стандартні матеріали для підготовки уроків, а й спеціальні курси. Це може зробити навчання цікавішим.
Коли запрацює застосунок
За словами Зеленського, до кінця поточного року заплановано розпочати ознайомчий процес із пілотним проєктом «Мрії» у тестових школах. Після цього у 2024 році проєкт планують масштабувати на інші навчальні заклади України.
Читайте також:
Школи, дитячі садочки та лікарні тепер завжди будуть з електроенергією — Федоров
У МОН відповіли, чи впроваджуватимуть 12-річну школу в 2024 році
В Україні пропонують перейти на 12-річну систему шкільної освіти з 2024 року