Жінки перестануть вибачатися завдяки додатку для Gmail
Категорія
Технології
Дата публікації

Жінки перестануть вибачатися завдяки додатку для Gmail

Жінки перестануть вибачатися завдяки додатку для Gmail
Джерело:  Reuters

Google Chrome, завдяки своєму новому плагіну, допоможе користувачам Gmail забути про слова-паразити і вибачення, повідомляє  Reuters.


Автор розробки Тамі Райсс (Tami Reiss) вважає, що її винахід необхідний, в першу чергу, жінкам, щоб писати більш впевнені по тону ділові листи. На думку Райсс, в спілкуванні з колегами жінки занадто часто використовують фрази на кшталт «мені здається», «я, звичайно, не експерт, але ..», «я спробую», справляючи враження нерішучих людей.


Плагін підкреслює всі подібні висловлювання, пропонуючи користувачеві їх замінити. Вбудована довідка пояснює, чому той чи інший вибір фрази був визнаний небажаним. Програма отримала назву Just Not Sorry.


Райсс заявила, що на створення плагіна її надихнули комедійні ролики Емі Шумер, що висміюють схильність жінок до безперервних вибачень, а також сатирична публікація в The Washington Post, автор якої показав, як могли б виглядати відомі вислови, якби їх вимовила сучасна жінка.


У свою чергу, одна з колумністок The Washington Post виступила з критикою на адресу Just Not Sorry, заявивши, що зайва схильність до вибачень - не суто жіноча риса. Вона вказала, що автори подібних узагальнень звичайно не є лінгвістами, а їхні поради та додатки не враховують всіх тонкощів реального ділового спілкування.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?