Українські військові взяли під свій контроль село Золоте-4, розташоване в Попаснянському районі Луганської області. Цей населений пункт знаходився в "сірій зоні" на лінії розмежування конфлікту і зараз знаходиться під повним контролем ЗСУ.
Про це повідомив координатор групи "Інформаційний супротив" Дмитро Тимчук, передає ONLINE.UA.
Відзначається, що Золоте під свій контроль ЗСУ взяли в кінці червня завдяки спецоперації за участю роти глибинної розвідки ООС. Тимчук підкреслив, що населений пункт Золоте-4 є важливою адміністративною одиницею, яка знову перейшла під контроль української сторони.
![](https://www.online.ua/static/content/thumbs/430x322/9/ff/rxdsbs-26d2b6c72ee9435c769c14e437a02ff9.jpg)
Також відомо, що Золоте вдалося взяти без бою та без порушеннь Мінських угод. За даними Тимчука, під час спецоперації втрат з боку ООС і мирного населення немає.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що 8 травня українські військові взяли під свій контроль населений пункт Південне. Там бойовики намагалися відтіснити ЗСУ, але українські захисники дали адекватну відсіч ворогу.