ЗСУ за два тижні звільнили 13 населених пунктів на півдні України
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ за два тижні звільнили 13 населених пунктів на півдні України

ЗСУ за два тижні звільнили 13 населених пунктів на півдні України
Джерело:  online.ua

Українські війська у ході контрнаступу на півдні України звільнили 13 населених пунктів, серед яких Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Сухий Ставок та Миролюбівка.

Джерело: ОК Південь

Стан контрнаступу ЗСУ на півдні України

Станом на сьогодні, з початку активних дій нам вдалось посунути лінію фронту від 4 до 12 км. Загальна площа вивільнених територій - понад 500 кв.км, - повідомили в командуванні.

Наразі звільнено 13 населених пунктів, серед яких Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Сухий Ставок та Миролюбівка.

Протягом 2 тижнів на південному напрямку виведено з ладу понад 1800 рашистів, уражено понад 150 пунктів управління, командних та опорних пунктів, знищено 122 танки та понад 500 одиниць авто-бронетехніки, 134 артилерійські системи, близько 20 РСЗВ, 2 літаки, 2 гелікоптери, 13 БпЛА, 70 складів боєприпасів.

По мостах та переправах нанесено до 140 вогневих уражень.

В ОК Південь повідомляють, що ворог деморалізований і вишукує способи залишення окупованих територій.

Але сил і потужностей у окупантів все ще багато. Бої тривають і підступність ворога, який гатить по об'єктах цивільної і критичної інфраструктури, по житлових кварталах недооцінювати не можна.

У Міноборони України повідомили, що війська РФ готуються «перегрупуватися» і на Херсонщині.

Нагадаємо, що раніше 12 вересня командування повідомило, що ЗСУ вдарили по по російських понтонних переправах біля Нової Каховки та Дар'ївки. Їхнє використання тепер неможливе.

Речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк 10 вересня повідомила, що фіксується поповнення резервів військами РФ.

ЗСУ тримають на півдні вогневий контроль по правому берегу Дніпра та трохи — по лівому. Підтягнуті резерви намагаються триматися далі від зон ураження.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?