Звідки танки на Донбасі: у мережі підняли на сміх миролюбні слова Путіна
Категорія
Світ
Дата публікації

Звідки танки на Донбасі: у мережі підняли на сміх миролюбні слова Путіна

Звідки танки на Донбасі: у мережі підняли на сміх миролюбні слова Путіна
Джерело:  РІА Новини

За словами  президента Росії Володимира Путіна, російська армія не несе жодної загрози іншим країнам.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на РИА Новости.

"Наша армія нікому не загрожує. Повторюю, це важливо – ми нікому не загрожуємо, нікому не збираємося погрожувати. У нас територія найбільша у світі і нам потрібно надійно забезпечити безпеку своєї власної країни, свого власного народу", – розповів він.
При цьому Путін пообіцяв, що Росія буде приділяти значну увагу інформатизації, розвідки, систем зв'язку, а також розробок новітнього озброєння своєї армії.


Читайте також: У Путіна помітили дивний синець, в мережі губляться у здогадах: з'явилося фото.

«Наша армія нікому не загрожує. Хочу, щоб це почули не тільки ті, хто сидить тут. Але безпека країни ми забезпечимо», — підкреслив він, передає журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов у своєму Twitter.
Це повідомлення пропагандиста викликало їдкі насмішки в соціальних мережах.Як повідомляв ONLINE.UA, раніше  в мережі жорстко посміялися над візитом Путіна на ювілейну гру КВК.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?