Згідно з дослідженням "Доходи, витрати і споживання домашніх господарств" за жовтень-грудень 2018 року, які були оприлюднені Росстатом, майже 15% російських сімей грошей вистачає тільки на їжу, покупка одягу і оплата послуг ЖКГ викликають труднощі.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "РБК".
Найчастіше з цією проблемою стикаються багатодітні сім'ї- 28,3%, а також родини, що складаються лише з непрацюючих пенсіонерів, - 30,4%. 48,2% російських сімей грошей вистачає тільки на їжу і одяг, але на товари тривалого споживання (смартфон, холодильник, пральну машину, меблі і т.п.) ресурсів вже бракує.
"Найвища частка респондентів, які не можуть дозволити собі товари довготривалого користування, - серед молодих сімей (59,2%) і сімей, що складаються лише з непрацюючих пенсіонерів (57,9%).Реальні наявні доходи росіян скорочувалися протягом 2014-2017 рр., у IV кварталі 2017 року грошей лише на їжу і одяг вистачало 49,8% сімей. У минулому році доходи росіян продемонстрували незначне зростання на 0,1%, але за підсумками I кварталу 2019 роки знову скоротилися - на 2,3%", - йдеться в повідомленні.
В Рахунковій палаті прогнозують, що реальні доходи росіян у поточному році продовжать скорочення.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що згідно з опитуванням фонду "Общественное мнение" число росіян, які вважають анексію Криму корисною, знизилося з весни 2015 року зі 67 до 39 відсотків.