Український політик Тарас Чорновіл виклав в мережі унікальні фото останніх днів життя свого батька В'ячеслава, який загинув 18 років тому в страшній ДТП поблизу Борисполя Київської області.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook Тараса Чорновола.
Читайте також: Друг загиблого в Києві політолога поділився спогадами про нього
"Сьогодні майже ніхто не згадав про цю трагічну дату. Кілька людей у фейсбуці, Українське радіо, зателефонували з проханням про включення із Голосу столиці... Центральні телеканали проводжали виключно екс-депутата держдуми РФ. про Чорновола не згадав жоден", - написав Тарас Чорновіл.
"На поминанні біля хреста при трасі за Борисполем із кількох десятків присутніх ледь не всі - це місцеві мешканці, зорганізовані головою районного Руху. Біля могили на Байковому кладовищі нас було може з десяток. Та воно й краще, понапіарювалися вже на його імені. Та цур їм, сьогодні пропоную невеличку данину пам'яті у фото цих двох діб 25-26 березня 1999 року. Більшість із цих фото ніде не публікувалися, деякі поширювалися дуже обмежено. Тут остання поїздка до тодішнього Кіровограда - всі останні прижиттєві фото Чорновола. Далі кілька знимок з місця трагедії, зроблених уночі під час перших слідчих дій, коли батько ще залишався в розбитій автівці", - описав фото свого батька Чорновіл-молодший.
Нагадаємо, що В'ячеслав Чорновіл, який був одним з найавторитетніших українських політиків 1990-х років, загинув 25 березня 1999 року при в'їзді в Бориспіль з боку Черкас. Тоді автомобіль, в якому їхав Чорновіл з нинішнього Кропивницького, врізався у вантажівку КАМАЗ з причепом, який несподівано почав розворот у невстановленому місці. Трохи пізніше водій пояснив свій маневр тим, що нібито пропустив поворот на кільцеву трасу кількома кілометрами раніше.
Відразу ж після трагедії тодішній глава МВС Олександр Кравченко заявив про те, що загибель Чорновола - звичайний нещасний випадок. Однак і родичі політика, і його соратники вважали це замовним убивством у зв'язку з майбутніми президентськими виборами восени 1999 року.
Навесні 2011 року Генпрокуратура ухвалила відправити справу на додаткове розслідування до столичного управління міліції. Три роки потому суд закрив справу про підозру водія КАМАЗа в умисному вбивстві.