Армія РФ активно проводить підготовку до нових ракетних атак по Україні — ОК Південь
Категорія
Україна
Дата публікації

Армія РФ активно проводить підготовку до нових ракетних атак по Україні — ОК Південь

Армія РФ активно проводить підготовку до нових ракетних атак по Україні — ОК Південь
Джерело:  online.ua

За словами керівниці Об'єднаного пресцентру Сил оборони південного напрямку Наталії Гуменюк, злочинна армія РФ після серії останніх масованих ракетних атак та атак за допомогою БПЛА наразі взяла паузу і проводить розвідку з метою підготовки нових атак по Україні.

Джерело: Всеукраїнський телемарафон

Що відомо про підготовку окупантів до нових ракетних атак по Україні

Гуменюк зазначила, що протягом ночі на 27 червня більшість жителів України відчули полегшення ситуації, адже активність сирен значно знизилась відповідно до зниження ворожої активності.

 Тому що після певних масованих атак окупанти беруть тактичну паузу, щоб перепланувати свої дії.

Потужності в них ще є. Запаси вони поповнили, зокрема і дронові. І це говорить про те, що масовані нічні атаки будуть повторюватися. Але присипати пильність, що це буде тільки вночі не можна. Ми маємо бути напоготові. Ворог підступний і буде шукати для себе перемог там, де може їх хоча б інсценувати, - підкреслила Гуменюк.

Що відомо про активність ворожих кораблів у Чорному морі

За даними речниці, зараз в Чорному морі кораблеве угруповування ворога "скромне" за мірками того, яке вони розгортали зазвичай.

Це 7 кораблів в Чорному та 1 в Азовському морі. Вони викривають надводну обстановку і займаються розвідкою. А це говорить про те, що, скоріш за все, готують наступний удар, - підкреслила представниця ОК "Південь".

Водночас ракетоносіїв в Чорному морі на чергуванні зараз нема.

Але нагадаю, що достатньо 2-3 години, щоб вони повернулися і були готові завдати удар, - наголосила Гуменюк.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?