"Барселона" і "Севілья" влаштували феєрію в Кубку Короля: опубліковано відео

Каталонська "Барселона" і "Севілья" здобули феєричні перемоги в матчах-відповідях 1/16 фіналу Кубка Короля.
Як повідомляє ONLINE.UA, каталонці розгромили "Еркулес" з рахунком 7: 0, а андалузці познущалися з "Форментери" - 9: 1.
Каталонці "розпечатали" ворота "Еркулесу" тільки на 37-й хвилині. Відзначився Люка Дінь. Перед перервою Іван Ракітіч з пенальті подвоїв перевагу.

Дивіться: Тур нірна таблиця чемпіонату Іспанії 2016/17 з футболу

У другому таймі відзначилися Рафінья, Пако Алькасер і Арда Туран. Турок оформив хет-трик.

Перша гра закінчилася з рахунком 1: 1.

У складі "Севільї" по три м'ячі забили Лусіано Вьетто і Віссам Бен-Йедер. Дубль на рахунку Пабло Сараб. Ще один гол забив Пауло Енріке Гансо.

У першому матчі андалузці розгромили "Форментеру" з рахунком 5: 1.

Нагадаємо,  "Реал" в Кубку Короля розгромив "Культураль Леонесу".