Боєць полку "Азов" розповів про перебування в російському полоні — відео
Категорія
Україна
Дата публікації

Боєць полку "Азов" розповів про перебування в російському полоні — відео

Боєць полку "Азов" розповів про перебування в російському полоні — відео
Джерело:  online.ua

Боєць полку "Азов" із позивним "Торк" розповів про те, як ставилися до українських воїнів у реабілітаційному центрі окупантів у Донецьку, допити у полоні та провокативні питання пропагандистських ЗМІ до бійців

Джерело: полк Азов

Військовий розповів про російський полон

Азовець на псевдо “Торк” – один з-поміж тих українських військових, яких 29 червня в процесі обміну полоненими вдалося повернути на підконтрольну Україні територію. Зараз він знаходиться в українській лікарні.

Під час ворожого обстрілу в Маріуполі отримав важке поранення. Про те, що їде на обмін не знав до останнього. Стікаючи кров’ю друг “Торк” діставався до “Азовсталі” уплав і під обстрілами. Бачив, як гинуть інші військові й усипану тілами дорогу до комбінату.

Каже, що після всього побаченого, полону вже не боявся і рішенню командира довірився.

Військовий зазначає, що у деблокаду Азовсталі мало хто вірив, бо розуміли – прорвавшись до Маріуполя, нові підрозділи ЗСУ могли б просто загинути. Мало хто вірив і у можливість процедури екстракції, бо не було довіри до російської сторони.

Місцеві у Донецьку розповідали, що Росія вже нібито окупувала Харків, вся західна частина України "відходить" Польщі, а російські окупанти у боях у Маріуполі нібито втратили лише 2000 своїх військових та 10 танків.

Військовий також розповів, що російським військовим потрібна була берехлива інформація про командира Азова Дениса "Редіса" Прокопенка та його заступника Святослава "Калину" Паламара.

Вони вчепилися буквально у двох-трьох людей і говорили, що їм потрібна інформація на Редіса, Тавра та Калину, – сказав Торк.

Нагадаємо, що 29 червня з російського полону повернулися 144 українських військових, серед них 95 захисників заводу "Азовсталь" у Маріуполі.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?