Бразилія феєрично виграла битву лідерів у Південній Америці: опубліковано відео

Збірна Бразилії здобула розгромну перемогу над Уругваєм на виїзді у матчі 13-го туру відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2018.
Як повідомляє ONLINE.UA, гра в Монтевідео закінчилася з рахунком 1:4.
Уругвайці відкрили рахунок на 9-й хвилині. Едінсон Кавані реалізував пенальті.
Через десять хвилин бразильці відновили паритет. Відзначився Пауліньо. Він же на 52-й хвилині вивів Бразилію вперед.
У час, що залишився в воротах уругвайців розписалися Неймар і Пауліньо, оформивши хет-трик у компенсований час.
Дивіться: І Мессі не допоміг: Бразилія розгромила Аргентину - опубліковано відео
Завдяки цій перемозі Бразилія відірвалася від Уругваю на 7 очок.

Аргентина вдома мінімально обіграла Чилі. Єдиний гол забив Ліонель Мессі з пенальті.
Парагвай здобув мінімальну перемогу над Еквадором (2:1), Колумбія переграла Болівію (1:0), а Венесуела і Перу зіграли в бойову нічию (2:2).
Аргентина піднялася на третє місце в групі.