Будуть масові перевірки - українцям зробили вкрай важливе попередження
Категорія
Україна
Дата публікації

Будуть масові перевірки - українцям зробили вкрай важливе попередження

Будуть масові перевірки - українцям зробили вкрай важливе попередження
Джерело:  online.ua

Міністр розвитку громад і територій, перший заступник керівника державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Олексій Чернишов повідомив усім українцям важливу новину - за його словами, в Кабміні вважають за необхідне провести масові перевірки закладів громадського харчування та громадського транспорту на тижні з 22 по 28 червня. Окрім того, посадовець звернув увагу на те, що "відновлення роботи закладів громадського харчування іноді призводить до порушення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів". Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт КМУ.

"Вважаю, що необхідні масові перевірки, щонайменше 10 тис. перевірок Держпродспоживслужбою щодо дотримання закладами громадського харчування норм повинні бути здійснені вже на наступному тижні", - сказав Чернишов на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 20 червня.

Він пояснив, що "відновлення роботи закладів громадського харчування іноді призводить до порушення санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів", - заявив Олексій Чернишов. Окрім того, він додав, що в Україні спостерігається тенденція до збільшення хворих на Covid-19.

"Тому необхідно терміново провести коригування протиепідеміологічних заходів в напрямку посилення контролю", - наголосив чиновник.

Згідно з попередніми даними, Нацполіція отримає доручення посилити нагляд над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів; забезпечити здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я.

Окрім того, очікується посилення контролю за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на міському транспорті, а також на приміському залізничному транспорті та автотранспорті приміського і міжобласного сполучення.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Кабміні наголосили, що стрімке зростання кількості хворих коронавірусною хворобою в Україні  означає фактичний початок другої хвилі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?