Смерть легендарного радянського клоуна Олега Попова
, який напередодні помер під час гастролей в Ростові, стала приводом палких обговорень в соціальних мережах.
Про це повідомляє ONLINE.UA.
Нагадаємо, в 1991-му році Попов переїхав жити до Німеччини і 24 роки не приїжджав у Росію.
Увечері 2 листопада легендарний циркач раптово помер, сидячи перед телевізором у Ростові.
Багато користувачів в соцмережах висловили свою скорботу у зв'язку зі смертю знаменитості.
"Клоунський "фортель": втекти від убогості з Росії, жити в Німеччині, одружившись в 62 роки на тридцятирічній наїзниці, змінити цирковий псевдонім на Hans im Glück (Щасливий Ганс), не бути на батьківщині 24 роки, а померти - в Ростові на гастролях...(((", - написав у своєму Facebook український журналіст
Григорій Руденко
.
Гена Юраков: "Земля йому пухом.... Не знаю чому, але я його з дитинства не переношу.. Викликає якісь негативні емоціі.. Може, моя думка і суб'єктивна, але я не знаю жодного його воістину смішного номера! Так, і правильно сказав Нікулін йдучи з арени - клоун йти повинен вчасно, щоб не викликати жалість з боку глядачів...".
Станіслав Гречуха: "У кожного своє сприйняття світу, радості, смутку, душевної чистоти і енергії... Зрозуміло, бути смішним для всіх неможливо. Він завжди був веселим і душевним... Якщо людина може доставляти радість до останніх днів - це відмінно".
Журналіст Андрій Блінов в своєму Facebook опублікував лаконічний фотокомментар:
У свою чергу, журналіст і блогер Леонід Швець у своєму Facebook зазначив: "Щось є в цьому Ростові стрьомне".
Олексій Смирнов: "Між іншим, перед телевізором".
Ліна Бородіна: "Дивитися рашістское ТБ небезпечно для життя".
оксана зайка: "Ну, так телебачення російське.... Дивитися.. Що ви хочете, після Німеччини і тут таке... Це інші звикли, а їм непризвичаєним воно й не дивно".
Seva Aleksandrov: "Так, всі провідні німецькі видання повідомили про його смерть, а "Hans im Glück" всюди вказується, як смисловий переклад або аналог образу "Іванушка" (точніше навпаки), а не новий сценічний псевдонім. Та й взагалі, негативних висловлювань не помічено. Ніколи не відносив себе до його шанувальників, і все ж, RIP...".
Також фотокомментар виклав блогер Михайло Клейман в своєму Facebook зазначив: "При всій повазі до померлих - не розумію і розуміти не хочу... Якось воно дивно виходить... Коли у нас щодня гинуть найкращі - більшість мовчить. Коли за "паребріком" вмирає хтось із "савєтскіх" акторів - стрічка залита сльозами...".
Ісаак Глузман: "Коли вмирає пристойна людина, та хто б він не був, - люди співчувають. Значить, жив недаремно".
Julia Tokaeva: "Мені щиро шкода, що помер Олег Попов., Зельдін. Вони поза часом, поза національностей".
"Ще одна легенда радянського часу пішла. Це не новина з-за порєбріка, це новина з минулого. Клоун дитинства, легенда", - написав у себе в Facebook український журналіст Владислав Бовсуновський.
Ігор Гливинський: "Він більше 20 років благополучно прожив у Німеччині. Коленовстан згадав, вирішили швидко приватизувати".
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше медиками були названі офіційні причини раптової смерті Олега Попова.