Заступник глави департаменту Державного комітету з гігієни та охорони здоров'я Китаю Цзяо Яхуей нарешті пояснила, що невелика кількість тих, хто вилікувався від пневмонії, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, пов'язана з термінами лікування. Про це вона повідомила 28 січня, передає ONLINE.UA з посиланням на "ВВС".
"Наразі спостерігається збільшення кількості випадків захворювання. Між госпіталізацією і одужанням пацієнтів повинно пройти чимало часу. Пацієнти з легкою формою хвороби відновлюються приблизно за тиждень, хворим з більш важкою формою може знадобитися два тижні і більше", - розповіла чиновниця.
За його словами, перед випискою, згідно з діючими в КРН критеріями, у пацієнтів повинні бути відсутніми клінічні симптоми захворювання, температура тіла повинна відповідати нормі. Варто звернути увагу на те, що проводяться два аналізи на відсутність в організмі нуклеїнової кислоти вірусу.
"Ми повинні бути повністю впевнені, що після виписки пацієнт не є розповсюджувачем інфекції. Це призводить до того, що на цей час кількість виписаних не така велика. Згодом вона зростатиме", - зазначила вона.
Окрім того, стало відомо, що госпіталь Дунфан при шанхайському університеті Тунцзі і китайська біотехнологічна компанія Stemirna затвердили проект з розробки мРНК-вакцини від коронавірусу, яку можна виготовити швидше, ніж звичайну.
"Дослідники планують синтезувати матричну рибонуклеїнову кислоту (мРНК) з декількома видами послідовностей різних антигенів. Потім, за допомогою тестів, вони відберуть ефективні антигени і на цій основі зможуть створити зразки профілактичної вакцини від вірусу 2019-nCoV протягом 40 днів. Після створення зразків вакцини планується її випробування і схвалення", - сказано в повідомленні.
Варто зазначити, що період виготовлення традиційних вакцин занадто довгий, якщо говорити про коронавіруси.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, американські та британські вчені оцінили небезпеку поширення коронавірусу з Китаю 2019 nCoV.