Чому збиття українцями ракети Кинджал cпровокувало галас у США — дані CNN
Категорія
Світ
Дата публікації

Чому збиття українцями ракети Кинджал cпровокувало галас у США — дані CNN

Чому збиття українцями ракети Кинджал cпровокувало галас у США — дані CNN
Джерело:  online.ua

Як вдалося дізнатися американським журналістам, влада США не має сумнівів у тому, що Сили української ППО дійсно використали Patriot для перехоплення російської ракети "Кинджал". Однак новина про це все одно шокувала офіційний Вашингтон.

Джерело: CNN

Чому США шокувало знищення українцями російської ракети Кинджал

Попри те, що Patriot успішно протидіє балістичним ракетам, її здатність зупиняти такі ракети, як-от "Кинджал", досі була суто теоретичною.

Як виявилося, збиття ракети, яке здійснили наші бійці, вперше в історії продемонструвало цю здатність на практиці.

Заява України про перехоплення викликала галас у Пентагоні наприкінці минулого тижня, – заявив CNN інсайдер видання, коментуючу реакцію американської влади на успіхи українських воїнів.

У Міноборони США також пояснили, чому вважають цю подію вкрай важливою у розрізі війни.

Насамперед йдеться про те, що очільник Кремля публічно вихваляв можливості російської зброї, яку він називав гіперзвуковою. Диктатор також запевняв усіх, що її не зможе зупинити жодна із систем ППО.

Ба більше, ще нещодавно у Москві заявляли, що якби вони використовували таку ракету як "Кинджал", то все, по чому вона стріляла б, неодмінно було б уражено.

Однак збиття українцями цієї ракети вказують на те, що влада РФ знову брехала.

Американська влада задоволена успіхами України у війні проти Росії

За словами інсайдерів, найбільше Пентагон втішив той факт, що ракету збив український екіпаж, який пройшов навчання в Оклахомі, однак не мав американських радників на полі бою.

У Міноборони США вважають це великим "поверненням інвестицій".

Не можна також не звернути увагу на те, що у країні-агресорці збиття "Кинджалу" українцями спровокувало серйозну невизначеність, адже у Москві не знають, чи має Україна стійкий засіб протидії гіперзвуковим балістичним ракетам.

Як повідомляє ГУР, армія РФ має у своєму арсеналі лише кілька десятків ракет "Кинджал". Декілька з них ворог уже випустив по українських цілях у березні.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?