Очільник Кремля Володимир Путін вперше відверто розповів, що думає про російську опозицію та своїх ворогів. Політик в інтерв'ю для проєкту "20 запитань Володимиру Путіну" відповів на питання про іноземних агентів і "активну частину суспільства", з якою офіційна Москва спілкується "за допомогою кийків". Російський президент почав переконувати, що зазвичай революціонери у владі не затримуються, однак згодом додав, що винятком були більшовики. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "ТАСС"
"Активна частина суспільства – не лише так звана несистемна опозиція, яка порушує чинний закон. Навіщо Ви так звужуєте активну частину суспільства? Активна частина суспільства – це і волонтери, їх уже мільйони у нас, мільйони вже (...). Є, і завжди була, і завжди буде така частина суспільства в будь-якій країні, яка не згодна з чинною владою. І це дуже добре, що такі люди є", - цинічно зазначив Путін.
Окрім того, глава Кремля попросив звернути увагу на те, що коли відбуваються якісь революційні події, люди, які довели до революції, як правило, у владі теж не затримуються. За словами російського президента, дуже швидко їм стає неприємна і та влада, яка була створена в результаті їхньої активної та бурхливої діяльності.
"Виняток, мабуть, тільки більшовики, які затрималися після Жовтневого перевороту досить довгий час. І потім самі розвалилися і країну за собою потягли. Але що стосується так званої несистемної опозиції, – і їй дай Бог здоров'я, – я вважаю, що вони потрібні. Ви розумієте, я все ж не перший день працюю. Я вважаю, що вони дуже потрібні. Вони реально, я дивлюся, впливають на конкретне життя, особливо на рівні муніципалітетів, великих міст, так далі. Є правила, яких повинні дотримуватися всі. І ті, кому подобається влада, і ті, кому вона не подобається", - додав Володимир Путін.
Що стосується статусу іноагента, Путін зухвало зазначив, що "це ж не ми придумали": мовляв, з 1937-го року чи з '38 -го року в США діє цей закон – і досі застосовується.
Як повідомляв раніше ONLINE.UA, Путін заявив, що РФ не планує ні з ким воювати.