Депутати почали збір підписів проти Зеленського
Категорія
Політика
Дата публікації

Депутати почали збір підписів проти Зеленського

Депутати почали збір підписів проти Зеленського
Джерело:  online.ua

У Верховній Раді почався збір підписів з метою оскарження указу президента Зеленського щодо розпуску парламенту. Про це повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у своєму Facebook, інформує ONLINE.UA.

За словами Ляшка, «спроба узурпації влади не повинна залишитися безкарною». Тому він ініціює подання звернення в Конституційний суд про визнання указу про розпуск Верховної Ради неконституційним. Для цього депутат планує заручитися підписами 45 народних обранців.

Коментуючи вчорашні консультації між президентом та лідерами парламентських фракцій Олег Ляшко повідомив, що під час цієї зустрічі він був неприємно вражений тим, що не велася стенограма.

«Це було дуже убоге дійство! Особливо коли Андрій Богдан смикав Зеленського за штани чи рубашку, коли той хотів щось сказати», – пише Ляшко.

У своєму дописі лідер «радикалів» звинуватив нового президента в бажанні скасувати закон про українську мову та «продати землю іноземцям». Також Ляшко заявив, що «вперше з січня 2014 року країна опинилась на порозі контрреволюції» через «шабаш регіональних відьом».

Нагадаємо, що вчора перед проведенням консультаці ї щодо розпуску парламенту між Ляшком та охоронцями президента Зеленського виник скандал.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?