ЄС ввів жорсткі санкції проти РФ - у Путіна відповіли
Категорія
Політика
Дата публікації

ЄС ввів жорсткі санкції проти РФ - у Путіна відповіли

ЄС ввів жорсткі санкції проти РФ - у Путіна відповіли
Джерело:  online.ua

Очільник МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що новий режим санкцій Євросоюзу стосовно відповідальних за виробництво і застосування хімічної зброї може спиратися на упереджені і засекречені дані, передає ONLINE.UA з посиланням на ТАСС.

"Такі нелегітимні, протиправні і такі, що суперечать Конвенції про заборону хімічної зброї дії легалізуються не шляхом переговорів, а шляхом голосування, шляхом нав'язування неправосудних рішень. І в цьому ряду якраз рішення Євросоюзу. Спочатку через свої конфронтаційні дії в ООН і в рамках Організації із заборони хімічної зброї [ОЗХЗ] створили якісь правила, які суперечать міжнародному праву, і вони на основі цих правил будуть отримувати [інформацію]. Є ризик, що вона буде неповною, упередженою, а то і засекреченою, і на основі цих секретних рішень, відомостей каратимуть тих чи інших осіб", - заявив Лавров.

Нагадаємо, що Рада Євросоюзу затвердила режим санкцій за хімзброю 15 жовтня минулого року. Санкції полягають у забороні на поїздки до ЄС і заморожуванні фінансових активів осіб і організацій. Також вказано, що фізичним та юридичним особам ЄС буде заборонено виділяти кошти в розпорядження тих, хто потрапив під обмежувальні заходи.

Раніше ONLINE.UА повідомляв, що глава Рахункової палати РФ Олексій Кудрін заявив, що  російська економіка ризикує увійти в рецесію наступного року,  якщо Сполучені Штати запровадять додаткові антиросійські санкції.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?