Євробачення-2023. Як українцям проголосувати за фаворитів — відеоінструкція
Категорія
Культура
Дата публікації

Євробачення-2023. Як українцям проголосувати за фаворитів — відеоінструкція

Євробачення-2023. Як українцям проголосувати за фаворитів — відеоінструкція
Джерело:  online.ua

11 травня у Ліверпулі відбудеться другий півфінал Євробачення. Українці зможуть голосувати за своїх фаворитів.

Джерело: YouTube-канал "Євробачення Україна"

Як правильно віддати свій голос за конкурсанта

9 травня відбувся перший півфінал Євробачення-2023, у якому цього року українці не могли голосувати. Проте у другому півфіналі та гранд-фіналі конкурсу українці зможуть віддати голос за свого фаворита.

Проголосувати за фаворита можна буде через офіційний застосунок Євробачення, який можна завантажити у Play Market або App Store.

Пам'ятайте, голосувати за свою країну не можна. Переконайтеся, що ви завантажили офіційний застосунок пісенного конкурсу Євробачення і перейдіть на Eurovision.tv, щоб дізнатися більше інформації та переглянути повні результати гранд-фіналу, — додав Тимур Мірошниченко.

Фіналісти визначаються виключно голосуванням аудиторії. Глядацькі голоси з кожної країни конвертуються в бали, і присуджуються 10 найпопулярнішим пісням, починаючи з 1 до 8 балів, 10 балів — за їхню другу за рейтингом пісню, і, нарешті, максимум 12 балів — за пісню-фаворит.

10 пісень, які наберуть найбільшу кількість балів у кожному півфіналі, виходять у гранд-фінал, і в суботу ввечері, де до них приєднається країна-переможець минулого року і "Велика п'ятірка", складуть загальну кількість пісень-конкурентів гранд-фіналу.

Коли та де дивитися Євробачення-2023

В Україні транслювати півфінали та фінал "Євробачення-2023" буде канал "Суспільне.Культура". Онлайн подивитися конкурс можна буде на YouTube "Євробачення Україна", сайті eurovision.ua, а також на всіх цифрових платформах "Суспільного".

Крім того, подивитися прямий ефір можна буде в додатку "Дія". Для цього потрібно буде зайти в "Послуги", потім обрати "Дія.TV" і "Канал UA: Культура".

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?