Головнокомандувач ЗСУ Залужний потрапив на обкладинку Time
Категорія
Україна
Дата публікації

Головнокомандувач ЗСУ Залужний потрапив на обкладинку Time

Головнокомандувач ЗСУ Залужний потрапив на обкладинку Time
Джерело:  online.ua

Авторитетний журнал Times випустив матеріал про головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Джерело: Time

Що авторитетне західне видання написало про Залужного

У Залужного у війні видна роль. Він був частиною українського командування, яке витратило роки на перетворення Збройних сил країни з незграбної радянської моделі в сучасну бойову силу. Загартований роками битв з Росією на Східному фронті, він був одним з представників нового покоління українських лідерів, які навчилися бути гнучкими і делегувати рішення командирам на місцях, - зазначають автори матеріалу.

Під командуванням Залужного українські військові змогли адаптуватись до умов війни проти кремлівської армії та перехопити ініціативу і домогтись корінного перелому.

Дії України позначені як "мистецька гра", коли замість заявленого наступу на півдні війська пішли в атаку на північному сході і застали РФ зненацька.

І це підтвердило доводи українців про те, що співпраця з розвідкою і постачання зброї і техніки на мільярди доларів західними союзниками принесуть результати на полі бою, - зазначає видання.

Залужний, на відміну від Зеленського, не ставився зі скептицизмом до майбутнього вторгнення РФ, на початку лютого проводилися масштабні навчання, тим не менш, деталі стратегії Залужний тримав у секреті.

Нам потрібно, щоб противник думав, що ми всі дислоковані на своїх звичайних базах, куримо траву, дивимося телевізор і постимо в Facebook, - згадує Залужний.

На початку війни мета, за його словами, була утримати Київ, дати противнику просунутися вглиб території і знищити тили і лінії постачання.

На пропозиції американських колег евакуюватися Залужний відповів відмовою, заявивши, що для нього війна почалася в 2014 році. На тлі підготовки до важкої зими, Залужний готується до довгої і кривавої битви.

Знаючи те, що я знаю про росіян не з чуток, наша перемога не буде остаточною. Наша перемога дасть можливість перевести дух і підготуватися до наступної війни, - зазначив журналістам Залужний.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?