Instagram перейменовує IGTV в «Instagram TV», тепер опубліковані відео можуть тривати до 60 хвилин і більше не доведеться виходити з основної стрічки, щоб переглянути їх. Instagram TV залишиться «місцем, куди люди будуть переходити з наміром подивитися відео», заявили в компанії.
Джерело: The Verge
Нагадаємо, IGTV був представлений в червні 2018 року і, по суті, повинен був стати мобільним еквівалентом YouTube, створюючи простір для пошуку і перегляду довгих відео. Але довгий формат так і не прижився у користувачів Instagram.
Цікаво, що всього через два місяці після запуску IGTV, який нині вважається провальним, в США було запущено програму під назвою TikTok.
З тих пір Instagram переорієнтував свої зусилля на відео, щоб конкурувати з TikTok з його короткими роликами в форматі відео. Ролики були запущені в серпні 2020 року, і Instagram активно їх просував, надаючи їм центральне місце в навігації програми, починаючи продавати рекламу і розміщуючи її в стрічці новин Facebook.
Збій в роботі Facebook і Instagram у всьому світі
Нагадаємо, в понеділок, 4 жовтня, в роботі популярних соціальних мереж Facebook і Instagram стався масштабний збій.
При спробі зайти на сайт Facebook можна було побачити тільки повідомлення «немає зв'язку з сайтом», при оновленні сторінки з'являлося повідомлення «щось пішло не так, ми працюємо над цим і виправимо якомога швидше». У мобільній версії програми не відбувалося оновлення стрічки новин протягом 7 годин. Такі ж проблеми були і з Instagram.
Не працювали також усі додатки і сервіси, що належать Facebook. Зокрема, крім Instagram, не завантажувався месенджер WhatsApp. Згодом з перебоями працювали також Netflix, Twitter та Google.
Цікаво, що за день, коли соцмережа перестала працювати, капітал її творця Марка Цукерберга зменшився на 5,9 мільярда доларів до 117 мільярдів доларів. Тепер він шостий у списку найбагатших людей в світі.
Читайте також:
Facebook та Instagram перестали працювати в усьому світі.
Facebook опинився в центрі скандалу після приниження темношкірих людей.
Instagram провокує психічні розлади в підлітків — закриті дослідження Facebook.