Кабмін оцінив небезпечність ситуації з коронавірусом в Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

Кабмін оцінив небезпечність ситуації з коронавірусом в Україні

Кабмін оцінив небезпечність ситуації з коронавірусом в Україні
Джерело:  online.ua

Український прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловився щодо поточного стану з епідемічними показниками щодо COVID-19 та назвав їх ознакою стабілізації.

Джерело: засідання уряду

За словами голови Кабінету міністрів, громадянам України все ще необхідно утримуватися від масових зібрань упродовж травневих свят.

“Наразі ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується. Не тільки з точки зору кількості нових випадків, але і з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо із чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей. Ми маємо залишатися обачними та обережними”, - заявив Шмигаль.

Він звернувся до населення із закликом про обачність, обережність, дотримання всіх необхідних правил безпеки. На травневий святковий період він закликав людей залишитися вдома.

“Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі коронавірусу”, - нагадав політик.

Коронавірус в Україні

Станом на другу половину квітня близько третини областей держави залишаються в так званій “червоній зоні” карантину. Одним з найгірших регіонів за епідемічними показниками залишається Київ, який з 5 квітня живе в умовах локдауну. Передбачається, що такий режим триватиме до 30-го числа.

Під час урядового засідання у середу, 21 квітня, міністри ухвалили рішення щодо продовження режиму надзвичайної ситуації через загрозу поширення коронавірусу до 30 червня. До цього ж дня вони пролонгували чинність адаптивного карантину.

Нова хвиля захворюваності

Раніше на рівні Міністерства охорони здоров’я також констатували певні покращення в умовах третьої хвилі епідемії. У Центрі громадського здоров’я МОЗ звернули увагу на зменшення завантаженості лікарень хворими на COVID-19.

“Завантаженість ліжок менша за 50% у регіонах, в яких зменшується кількість хворих, – це Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська області. Найвища завантаженість ліжок у місті Київ — понад 65%”, — резюмував директор установи Роман Родина.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?