Китай все приховав і знищив - розкрита шокуюча правда про коронавірус
Категорія
Світ
Дата публікації

Китай все приховав і знищив - розкрита шокуюча правда про коронавірус

Китай все приховав і знищив - розкрита шокуюча правда про коронавірус
Джерело:  online.ua

Саме Китай винен в пандемії коронавіруса, яка обернулася для всього світу величезними втратами. Китайська влада навмисно приховувала і знищувала всі докази своєї причетності до спалаху коронавіруса, зразок якого досліджували ще з 2013 року і вже в кінці 2019 року знали, що він може передаватися від людини людині, але наполегливо приховували цей факт до 20 січня 2020 року, коли зупинити поширення вірусу вже було неможливо. Шокуючу правду про коронавірус і причетності до його поширенню Китаю повідомили спецслужби США, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії - вони представили закриту 15-сторінкову доповідь, в якій говориться, що Китай навмисно приховував від світу інформацію про коронавірус і його небезпеку. Про що йдеться в доповіді дізналася британська газета The Daily Telegraph, передає ONLINE.UA.

У доповіді автори стверджують, що влада КНР навмисно придушувала або знищувала багато з доказів первісного спалаху захворювання. Більш того, як з'ясувала розвідка, вона змушувала мовчати або "зникати" докторів, які заявляли про коронавірус, знищувала матеріали досліджень в лабораторіях і відмовлялася надавати живі зразки вірусу вченим з інших країн, щоб вони не могли розробити вакцину. Представники західних спецслужб відзначають, що ще на початку грудня 2019 року Китай мав докази передачі інфекції від людини до людини, але вперто не визнавав цей факт до 20 січня. Їм також відома інформація, що ще 3 січня, коли в китайському місті Ухань почали масово заражатися люди, Національний комітет охорони здоров'я Китаю дав вказівку знищити зразки коронавіруса і не публікувати інформацію про невідому інфекцію.

У доповіді також говориться про роботу китайської групи вчених під керівництвом доктора Ши Чженлі, яка працює в Уханьському інституті вірусології. З ними співпрацювала також Австралійська лабораторія здоров'я тварин CSIRO. Виявляється, ще в 2013 році ця група провела дослідження зразків фекалій кажанів з печери однієї з китайських провінцій - як мінімум один з близько 50 вірусів, виявлених вченими в цих зразках, на 96% генетично збігається з вірусом SARS-CoV-2, що спровокував пандемію COVID-19. Через два роки, в 2015 році, ці ж вчені встановили, що вірус може передаватися від кажанів людині і що не існує ефективного лікування, яке могло б допомогти людям в такому випадку.

У розвідці наголосили, що вірусологи, які досліджували коронавірус, визнавали крайню небезпеку своїх робіт. Але в 2019 році доктор Ши та її колеги заявили про нагальну необхідність вивчення коронавірусу у кажанів в Китаї, щоб зрозуміти їх здатність викликати спалах серед людей. Як стверджують у виданні, коли Ши почула новину про спалах нового вірусу, схожого на пневмонію, вона розповіла про безсонні ночі, як переживала, турбуючись про те, чи не є її дослідження причиною спалаху. Але навіть зараз, коли Уханьську лабораторію підозрюють у витоку коронавіруса, доктор Ши не зупиняється у своїх дослідженнях, які, як вона стверджує, зараз важливіші, ніж будь-коли.

Британська газета зазначає, що в доповіді чітко простежуються розбіжності між спецслужбами західних країн щодо походження нового коронавіруса - розвідка Австралії вважає, що вірус вперше з'явився на ринку в Ухані, як і стверджує влада КНР, але американська розвідка поки не визначилася з остаточними висновками про походження SARS -CoV-2, підкреслюючи, що скептично ставиться до офіційної версії КНР.

Як повідомляв ONLINE.UA, пандемія коронавіруса могла бути викликана витоком з лабораторії Китаю. Такі побоювання є у британської розвідки, дані якої говорять про можливість витоку, хоч і не виключають основну версію із зараженням від тварини. Офіційна влада Великобританії не визнає версію розвідки, в Китаї також заперечують витік, хоча і в терміновому порядку прийняли закони, які закликають до поліпшення управління вірусами і засобів для забезпечення "біологічної безпеки".

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?