Лікарі допустили послаблену ефективність вакцини Pfizer проти штаму коронавірусу з ПАР
Категорія
Технології
Дата публікації

Лікарі допустили послаблену ефективність вакцини Pfizer проти штаму коронавірусу з ПАР

Лікарі допустили послаблену ефективність вакцини Pfizer проти штаму коронавірусу з ПАР
Джерело:  online.ua

Група американських науковців провела дослідження з приводу ефективності вакцини Pfizer/BioNTech у боротьбі проти південноафриканського штаму коронавірусу COVID-19. Згідно з попередніми висновками, препарат має знижену відповідь на атаку мутованої інфекції. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на The Guardian.

За оприлюдненими даними, лабораторні дослідження тривали в місті Остін, де знаходиться Техаський університет. Науковці разом з експертами компаній завдяки генній інженерії створили повний аналог вірусу та ввели його у зразки крові вакцинованих людей.

Вони зареєстрували, що у порівнянні з реакцією на стандартний різновид COVID-19, відповідь на південноафриканську мутацію відзначена певною слабкістю.

Вчені з Південної Африки планують зустрітися вже у четвер, 18 лютого, для обговорення відповідної інформації.

За поясненням розробників вакцини, дослідження водночас показало ефективність проти різних штамів, хоча й на зниженому рівні. Також під час випробувань на людях подібних знижень у потужності не виявили.

Наразі у компаніях планують займатися розробкою поліпшеної варіації вакцини проти коронавірусу COVID-19. Співавтор дослідження Пей-Ен Ши зауважив, точний рівень антитіл, які необхідні для оборони організму від коронавірусу, все ще залишається невідомим.

“Ми не знаємо, яке повинно бути мінімальна кількість для нейтралізації загрози”, - цитує його газета.

Як повідомляв ONLINE.UA, Ізраїль від початку виробництва дієвих вакцин проти коронавірусу COVID-19 став одним зі світових лідерів за обсягами та активністю масової імунізації. Місцеві медики тривалий час використовували препарат від компаній Pfizer / BioNTech та зуміли встановити його реальну “бойову” ефективність.

Фахівці підтвердили 94% дієвість вакцини у запобіганні появи симптомів інфекції, а також запобігання серйозному перебігу хвороби на 92%.Дослідження проводила мережа Clalit, найбільша система медичних послуг в Ізраїлі. Згідно з оприлюдненими даними, учасниками дослідження стали 600 тисяч осіб.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?