Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 0-0: онлайн матчу

У перенесеному матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед" зіграли у "суху" нічию.

ONLINE.UA вів онлайн-трансляцію дербі Манчестера.

Зазначимо, що команди розташувалися на 4-му і 5-му місцях у турнірній таблиці АПЛ. "Міщани" випереджають "червоних дияволів" на одне очко.

У матчі першого кола "Манчестер Сіті" переміг на "Олд Траффорд". Також команди зустрічалися у Кубку ліги. У тому матчі перемогу здобув "Манчестер Юнайтед".

Вилучення: Маруан Феллайні, 84'

МС:  1. Браво (13. Кабальєро, 79') - 5. Сабалета, 11. Коларов, 4. Компані, 30. Отаменді - 42. Яя Туре, 17. Де Брюйне, 25. Фернандіньо, 7. Стерлінг (33. Габріел Жезус, 86'), 19. Зане (15. Хесус Навас, 79') - 10. Агуеро

Запасні:  3. Санья, 22. Кліши, 6. Фернандо, 75. Алейкс Гарсія

МЮ: 1. де Хеа - 36. Дарміан, 3. Бейї, 25. Валенсія, 17. Блінд - 16. Каррік, 21. Андер Еррера, 27. Феллайні, 22. Мхітарян (24. Фосу-Менса, 85') - 19. Рашфорд (18. Янг, 90+3'), 11. Марсьяль (14. Лінгард, 79')

7. "Евертон" - 58 (34)

90+7 хв. Аткінсон дає фінальний свисток! Бойова нічия без голів на "Етіхад-Стедіум". Уся боротьба за 3-4 місця ще попереду

90+7 хв. кутовий у "МС". Висока подача - в нікуди

90+6 хв. Агуеро замикав подачу з флангу, але пробив вище воріт. Мабуть, це був останній шанс для господарів

90+4 хв. господарі усією командою на половині поля "МЮ", але фінального штурму немає

90+3 хв. Моурінью тягне час як може. Рашфорд пішки і душе повільно йде з поля. Замість нього вийшов Ешлі Янг

90+1 хв. забиває Габріель Жезус, але перебуваючи в офсайді

90 хв. шість хвилин компенсував Аткінсон. Але було за що

90 хв. дуже грубо Жезус зіграв проти Еррери

86 хв. і третя заміна у господарів. Замість Стерлінга вийшов екс-гравець "МЮ" Габріел Жезус

85 хв. одразу заміна у "МЮ". Фосу-Менса вийшов замість Мхітаряна

84 хв. перша картка - і одразу червона

84 хв. розпалюються пристрасті на "Етіхад-Стедіум". Феллайні головою буцнув Агуеро і Аткінсон тут же видалив грубіяна

80 хв. і заміна від Жозе Моурінью: замість Антоні Марсьяля вийшов Джессі Лінгард

79 хв. друга заміна у господарів. Хесус Навас вийшов замість Лероя Зане

79 хв. замість Браво в гру вступає Віллі Кабальєро

78 хв. більше того, чилійського голкіпера несуть з поля на ношах

76 хв. Клаудіо Браво потягнув ногу і не зможе продовжити гру

75 хв. Рашфорд з кутового виконав подачу в руки Браво

70 хв. все менше часу до фінального свистка, а голом і не пахне

67 хв. Отаменді з лінії воротарського майданчика б'є головою після подачі з кутового - м'яч летить вище

60 хв. режисери все більше уваги акцентують на запасних футболістах. Потрібно щось міняти обом командам. Моментів у другому таймі зовсім немає

51 хв. багато біганини, але поки без гостроти - так проходять стартові хвилини другого тайму

47 хв. Стерлінг як електричка влетів у карний майданчик гостей, але забув нанести хороший удар. Форвард "міщан" буцнув м'яч у руки де Хеа

23:02. господарі починають другий тайм в центрі поля

23:01. повертаються команди на поле

22:48. нагадаємо, що обидві команди з Манчестера ведуть боротьбу за зону Ліги чемпіонів. І якщо у "МЮ" ще є шанс завоювати путівку у Лігу чемпіонів через Лігу Європи, то у "МС" інших варіантів немає. Необхідно фінішувати не нижче четвертого місця

45+1 хв. Аткінсон дає свисток на перерву

45 хв. фантастичний момент у гостей. Рашфорд зліва виконує подачу зі штрафного на дальню стійку, куди вривається Еррера і б'є головою - м'яч пролетів поруч зі стійкою

43 хв. Стерлінг обігрався з Агуеро, влетів у карний майданчик і пробив - вище

41 хв. дуже жорстка боротьба, але Аткінсон поки обмежується усними попередженнями

36 хв. здалеку пробив Туре - вище

32 хв. Агуеро з-за меж карного майданчика б'є у правий кут - де Хеа у котячому стрибку ловить м'яч

29 хв. з лівого флангу Отаменді гостро прострілив на дальню стійку, але Агуеро не дотянгувся до м'яча

27 хв. де Брюйне намагався п'ятою вивести Зане сам на сам, але захисник "МЮ" прочитав епізод

25 хв. Браво подарував м'яч Мхітаряну, але сам же відбив удар вірменина

23 хв. Зане увірвався у карний майданчик, обіграв трьох захисників, але Бейї у підкаті вибив м'яч

20 хв. господарі більше контролюють м'яч, але гострих моментів поки немає

11 хв. прекрасну нагоду марнують господарі. Де Брюйне прострілює на ближню стійку, а Агуеро пробив у дотик - гостей рятує поперечина

7 хв. відчайдушна боротьба на кожному клаптику поля

5 хв. перший кутовий у "Сіті" завершився виносом м'яча

3 хв. подає Каррік і захисники вибили м'яч

3 хв. перший кутовий у "МЮ". Каррік подає на ближню стійку, а захисник вибив м'яч. Ще один кутовий

22:00. Мартін Аткінсон дає стартовий свисток. Гості розігрують м'яч в центрі

21:56. команди виходять на поле

21:54. керманич "МЮ" Жозе Моурінью напередодні заявив, що бокс Кличко - Джошуа важливіший за дербі Манчестера

21:50. на "Етіхад" аншлаг

21:33. до вашої уваги склади команд

18:38. "червоні дияволи" підійшли до матчу з кадровими втратами. Сьогодні не зіграють Златан Ібрагімович, Поль Погба. Під питанням і участь в матчі Маркуса Рохо

12:31. Шановні футбольні вболівальники і читачі ONLINE.UA! Раді вітати вас на сторінці онлайн-трансляції перенесеного матчу 26-го туру чемпіонату Англії МАНЧЕСТЕР СІТІ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД