Мінцифри звернулося до Meta через блокування дописів про злочини РФ у соцмережах
Категорія
Технології
Дата публікації

Мінцифри звернулося до Meta через блокування дописів про злочини РФ у соцмережах

Мінцифри звернулося до Meta через блокування дописів про злочини РФ у соцмережах
Джерело:  online.ua

Міністерство цифрової трансформації України звернулося до компанії Meta, яка володіє Facebook та Instagram, щодо постійного блокування контенту, що стосується російського вторгнення.

Джерело: Мінцифри

Мінцифри звернулося до Meta

У Мінцифри зазначають, що українські блогери, журналісти та активісти часто стикаються з блокуванням контенту про російське вторгнення у Facebook та Instagram. Попри те, що Мінцифри допомагає розблоковувати пости та акаунти, це не вирішує проблему глобально.

Там розповіли, що контент блокується через автоматичні алгоритми, неякісне модерування та надмірну активність російських ботів, що скаржаться на публікації.

Через це Мінцифра звернулася з листом до Президента з глобальної політики корпорації Meta Ніка Клегга щодо модерації українського контенту.

У той час, коли російська пропаганда залишається в полі зору, пости української медіаспільноти стали чутливим контентом для світу. Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Але не можемо це робити достатньо коли політики соціальних мереж створені лише для мирного часу. Ми розуміємо політику Meta щодо ненависті, але вважаємо несправедливим блокування акаунтів та приховування постів. Ми знаємо, що Україна переможе. Але із вашою допомогою це станеться набагато швидше, - сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Головним проханням листа є відкриття для українських користувачів правила з модерації українського контенту. А також просять поділитися списком заборонених слів, які сприймаються системою як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань.

У Мінцифри нагадали, що Meta підтримує Україну з перших днів війни. Компанія продемонструвала свою проукраїнську позицію і зробила доступним Facebook для iOS українською. А цього тижня разом з Дія.Бізнес запустила навчальну платформу для місцевого бізнесу, де підприємці можуть безоплатно проходити курси і тренінги від компанії.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Ліпший друг України. Хто така Меган Моббс і як вона пов'язана з Трампом

Меган Моббс
Джерело:  The Washington Post

Видання The Washington Post звертає увагу на те, що донька спеціального представника США з питань України та Росії Кіта Келлога — Меган Моббс — уже багато років очолює благодійний фонду RT Weatherman Foundation, що допомагає Україні від початку повномасштабної війни.

Головні тези:

  • Фонд Моббс координує доставку медичної допомоги до українських лікарень та евакуацію поранених американських бійців.
  • Меган Моббс жорстко критикувала адміністрацію Джо Байдена за брак допомоги Україні.

Донька Келлога всіляко допомагає Україні уже багато років поспіль

На переконання американських журналістів, ліпшого "друга України", ніж Моббс годі й шукати.

Попри це, як зазначає редакція видання, немає жодних гарантій, що член команди Трампа завжди погоджується зі своєю донькою, і навпаки.

Фонд Моббс створив і керує логістичним центром на румунсько-українському кордоні, звідки вже доставлено понад 10 000 піддонів ліків, медичних товарів та іншої допомоги до понад 70 українських лікарень і гуманітарних організацій.

Меган Моббс (Фото: Instagram mobbs_mentality)

Ба більше, вказано, що команда Меган Моббс допомагає евакуювати поранених американських добровольців, які воюють в Україні, а також аквтино займається репатріацією тіл загиблих американських воїнів.

Що важливо розуміти, саме RT Weatherman Foundation координував і спонсорував поїздку Келлога в Україну в січні 2023 року.

Як відомо, згодом він виступив перед Сенатом США та заявив, що Україна має отримати можливість завдати поразки російській армії, оскільки "тільки це може змусити Путіна сісти за стіл переговорів".

На тлі останніх подій Меган Моббс також жорстко критикувала адміністрацію Джо Байдена, яка, на її думку, зробила недостатньо для допомоги Україні.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?