МОЗ назвало регіони, де можна послаблювати карантин
Категорія
Україна
Дата публікації

МОЗ назвало регіони, де можна послаблювати карантин

МОЗ назвало регіони, де можна послаблювати карантин
Джерело:  online.ua

22 червня Міністерство охорони здоров'я України вперше оприлюднило показники для послаблення протиепідемічні заходів за новою затвердженою урядом методикою, згідно з якими Київ і Вінницька область покинули список "порушників". Варто звернути увагу на те, що згідно із новими даними, кількість областей з широким розповсюдженням COVID-19 скоротилося з дев'яти до восьми, дві з яких - Закарпатська та Чернівецька - крім надмірної негативної динаміки (понад 10%) мають завантаженість ліжок понад 50% (відповідно 59,64% і 51,54 %). Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт МОЗ.

Що важливо розуміти, у цьому списку також Львівська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Івано-Франківська і Рівненська області. Ще 6 областей (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Одеська і Чернігівська) стали порушувати другорядний показник - охоплення тестуванням, так як з понеділка він був підвищений удвічі - до 24 тестів на 100 тис. населення.

Як відомо, 22 червня регіоном з широким розповсюдженням COVID-19 вважається регіон, в якому є одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок в закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить понад 50%;

  • середня кількість тестувань методом ПЛР і ІФА становить менше 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить понад 11%;

  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить понад 10%.

Варто звернути увагу на те, що посилення протиепідемічних заходів чи їх припинення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць відбувається на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як відомо, ще 19 червня у Києві й 10 областях було забагато нових хворих із COVID-19 для пом’якшення карантину.

Як повідомляв ONLINE.UA, у Міністерстві внутрішніх справ нагадали українцям  про необхідність правильного носіння масок. У разі неправильного на них може чекати штраф.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?