Названа неочікувана користь ігроманії
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Названа неочікувана користь ігроманії

Названа неочікувана користь ігроманії
Джерело:  online.ua

Дослідники з Бергенского університету дійшли висновку, що чим серйозніше геймер захоплений іграми, тим менше ймовірність, що він буде зловживати алкоголем. Вказано, що вчені провели опитування серед любителів ігор, передає ONLINE.UA з посиланням на Addictive Behaviors Reports.

Варто зазначити, що в опитуванні брали участь 5217 норвезьких студентів. Виходячи з відповідей, вчені розділили їх на три групи: ті, хто серйозно захоплюється іграми, ті, хто любить грати, але робить це рідко і ті, у кого спостерігаються ознаки ігрового розладу.

"Люди з першої групи практично не вживали алкоголем, а респонденти з другої досить часто "розслаблялися" за допомогою спиртного. У деяких учасників з другої групи також простежувалися ранні ознаки алкогольної залежності. У третій групі, як і в першій, алкоголь майже не фігурував. Такі результати можна пояснити тим, що у геймерів, для яких ігри – серйозне захоплення, просто немає часу на алкоголь. А випивати під час ігор для них неприпустимо, адже втрачається концентрація", – пояснили дослідники.

Що цікаво, вчені мають намір продовжити вивчення зв'язку між іграми та алкоголем. На їхню думку, розвиток ігрової індустрії може захистити молодих людей від алкоголізму.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що зйомки трейлеру нового футбольного симулятора FIFA 20 від EA Sports відбулися в Києві, на недобудованому залізничному Дарницькому вокзалі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?