Вчені нарешті виявили головну причину, через яку важко перестати їсти навіть за почуття ситості, передає ONLINE.UA з посиланням на німецьке видання Die Welt.
Дослідники дійшли висновку, що в першу чергу провина лежить на еволюції. Оскільки раніше прийоми їжі були рідкісними, люди намагалися за раз з'їсти якнайбільше.
"Сьогодні є велика кількість висококалорійної їжі, яка доступна завжди. Але ми ще не втратили той механізм в мозку, який спонукає нас їсти якомога більше", - зазначив один з авторів дослідження Томас Каш.
Окрім того, відіграє роль і білок ноціцептін, який подібно до сигнальної молекули пробуджує апетит. Якщо цей компонент заблокувати, то бажання їсти знижується. Такого висновку вчені дійшли після проведених дослідів на мишах.
Нагадаємо, італійські вчені Неаполітанського університету попереджують, що регулярне вживання фаст-фуду сприяє розвитку харчової алергії — найбільшому ризику піддаються діти.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що китайські та американські вчені наполегливо не рекомендують пропускати сніданки, адже якщо ви відмовляєтеся від їжі вранці, то вас чекають серйозні проблеми зі здоров’ям.