Російські пропагандисти зняли своє відео про палац Путіна в Геленджику, в якому спробували переконати суспільство, що це не резеденция президента Росії, а недобудований готель. Вони показали, що в будівлі замість розкішних апартаментів Путіна голі бетонні стіни і обстановка далеко не царська. Зараз "палац" нібито належить транспортній компанії, але власники "просили не називати їх імен, побоюючись, що ця історія вдарить по родичах". Безпольотну зону і заборону на зйомку на території палацу пропагандисти пояснили тим, що поруч знаходиться "військовий об'єкт - будівля прикордонної служби". З спростуванням розслідування ФБК опозиціонера Олексія Навального виступив також головний редактор Mash Максим Іксанов - він провів екскурсію по скандальному об'єкту, яку йому нібито організував представник технічного нагляду, який стежить за його зведенням. Але, як виявилося, Іксанов живе в будинку, що належить Управлінню справами президента і працює на адміністрацію Путіна, що, як вважають експерти The Insider, не дає підстав вірити в правдивість його відео. Спростовує версію Кремля про недобудований готель на місці палацу Путіна і відео 2011 року, на якому показано, що ворота з золоченим двоголовим орлом там все ж були, однак їх демонтували. Його опублікувало видання Радіо Свобода, передає ONLINE.UA.
"Це фрагмент відео, знятого в лютому 2011 року активістами "Екологічної вахти по Північному Кавказу", які разом з журналістами опинилися на території споруджуваного "палацу Путіна". У кадр потрапили і масивні ворота з двоголовим орлом. На відео з "палацу", яке 29 січня показав телеграм-канал Mash, парадний вхід без воріт. Немає і копії Царського орла з короною Зимового палацу, про яку говорив Навальний у своєму розслідуванні. У 2011 році, згідно зі свідченнями очевидців, всі ці атрибути були на місці ", - прокоментували автори нове відео про палац Путіна.
Як відомо, нещодавно журналісти оприлюднили нові дані про палац Путіна. Згідно них, його будували в 2006-2007 роки, а сам Путін бував в цій резиденції лише кілька разів. Представники медіа дізналися, що скандально відому аквадискотеку побудували фірми «Боронд» і «Аквастрой», які досить часто виконують замовлення для управління справами російського президента. Що цікаво, схожий світломузичний фонтан (його струменя танцюють і підсвічуються під треки Кайлі Міноуг і французький шансон) розмістили і в іншому місці резиденції, на території шато в селищі Дивноморське. Журналісти стверджують, що в маєтку є дві аквадискотеки. Власника шато поки не змогли встановити, але цю будівлю називають "Діминою дачею", а побудували її в роки президентства Дмитра Медведєва.
Важливо відзначити, що за даними ФБК розкішний палац Путіна на мисі Ідокопас в Краснодарському краї, коштує не менше мільярда доларів. Його будівництво фінансували російські олігархи. У розслідуванні Навального палац Путіна називають найбільшим приватним будинком в Росії, його площа порівнянна з територією 39 князівств Монако. У Фонді Навального підкреслюють, що це саме охороняється місце в Росії, фактично держава в державі, і це найбільший путінський секрет, який оберігають сотні, навіть тисячі людей. У фільмі показано, що на території путінського палацу є льодовий палац, церква, чайний будиночок площею 2500 квадратних метрів і підземний тунель з виходом до моря, казино і театр. А поруч розташовані виноградники, шато і устрична ферма. Велика територія навколо палацу, а це 7 тисяч гектарів, за даними ФБК, належить ФСБ. Більш того, всі небо над палацом закрито - там встановлена безпольотна зона. У Кремлі категорично заперечують наявність у Путіна резиденції в Геленджику. Там запевняють, що ніяких палаців, звичайно ж, у Путіна немає, а розслідування Навального називають "нісенітницею і лохотроном".
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що вже п'ять компаній підтвердили, що палац Путіна є резиденцією президента Росії.