Експерти Організації Об'єднаних Націй б'ють на сполох через загрозу катастрофічного голоду, з яким людство зіткнеться на тлі пандемії коронавірусу COVID-19. Продовольчий та сільськогосподарський підрозділ ООН прогнозує збільшення кількості тих, хто страждає від голоду, до 130 мільйонів осіб. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на попередні висновки структури.
За оприлюдненими даними, здебільшого, у контексті голосу, нова криза вдарила по населенню проблемних регіонів чи жителів "гарячих точок".
"Голод розподілений по світу нерівномірно, ФАО веде перелік країн з гострою продовольчою ситуацією. У нинішньому році в ньому було 53 країни, в 32 з них положення оцінювалося як кризовий. В основному це країни Південної Азії, Африки та Латинської Америки", - зауважили в ООН.
Водночас у щорічній доповіді продовольчого підрозділу організації говориться про наявність 690 мільйонів людей на планеті, які мають проблему з доступом до їжі. Також цифра доповнюється ще близько 1,3 мільярда осіб, які страждають від різних захворювань, що стали наслідок неповноцінного харчування.
Експерти ООН виявили тенденцію з поширення голоду упродовж останнього року. Також загальні статистичні показники приблизно кожні 5 років демонструють підвищення на 10 мільйонів кількості тих, хто голодує.
Як повідомляв ONLINE.UA, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш терміново звернувся до міжнародної спільноти з важливим попередженням — він звернув увагу влади усіх країн на те, що людство на Землі може не дожити до наступного століття, якщо вже зараз не розпочати боротьбу з глобальним потеплінням. Окрім того, Гутерріш нагадав, що, за даними вчених, дуже важливо утримувати підвищення глобальної температури на рівні 1,5 °C.