Оборонна компанія "Лабораторія Чарльза Старка Дрейпера" уклала великий контракт з Пентагоном щодо обслуговування міжконтинентальних балістичних ракет Trident II.
Джерело: Міноборони США
Пентагон виділив 2 млрд дол на обслуговування ракет Trident
Лабораторія отримала $2,18 млрд на технічну та інженерну підтримку систем навігації Mark 6, які використовуються в міжконтинентальних балістичних ракетах Trident II. Також цей контракт профінансує зусилля з розробки системи навігації Mark 7.
Угода розрахована до 30 вересня 2028 року. Роботи за контрактом відбудуться на об'єктах Лабораторії Чарльза Старка Дрейпера у штатах Массачусетс, Флорида, Алабама, Індіана та у Вашингтоні, округ Колумбія.
Носіями міжконтинентальних балістичних ракет Trident II є британські та американські субмарини класів Vanguard і Ohio відповідно. У майбутньому ракетами будуть озброєні підводні човни Dreadnought (Велика Британія) і Columbia (США).
Як відомо, кілька днів тому Lockheed Martin випробувала міжконтинентальну балістичну ракету Trident II (D5) Life Extension. Для пуску використовувалася атомна субмарина ВМС США USS Louisiana (SSN 743) класу Ohio.
Що відомо про блокування республіканцями допомоги Україні
Загроза призупинення роботи уряду пов’язана з позицією ультраправих республіканців. Вони блокували ухвалення бюджетних законопроектів на наступний фінансовий рік, вимагаючи урізати, на їхню думку, зайві витрати.
У тому числі, вони виступали проти додаткової допомоги Україні.
До останнього Білий дім намагався включити хоча б компромісні 6 млрд доларів для нашої країни до середини листопада, але ініціатива не змогла набрати достатньо голосів.
Зазначимо, загалом адміністрація має намір Джо Байдена отримати "добро" на пакет сумою понад 40 млрд доларів, з якого близько 24 млрд мають бути виділені Україні.
Читайте також:
У Білому домі дали Конгресу кілька годин для уникнення шатдауну;
Республіканці у Палаті представників вимагають відмовити Україні у військові допомозі — CNN;
Сенат США затвердив додатковий пакет допомоги Україні у розмірі 6 млрд дол