Перевантажені фури - в уряді назвали шокуючу суму штрафів
Категорія
Економіка
Дата публікації

Перевантажені фури - в уряді назвали шокуючу суму штрафів

Перевантажені фури - в уряді назвали шокуючу суму штрафів
Джерело:  online.ua

За тиждень з 24 до 30 серпня Укртрансбезпека перевірила близько 27 тисяч фур з вантажами через жорсткі правила щодо перевантаження. Загальна сума штрафів за відповідні порушення сягнула близько 3 мільйонів гривень. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на заяву міністра інфраструктури Владислава Криклія.

За його словами, кількість адміністративних протоколів сягнула 435.

"У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Донецькій та Миколаївській областях", - заявили в Укртрансбезпеці.

Найбільшим за вказаний період порушником виявився водій автомобілю MAN, який рухався автодорогою M-14 з перевантаженням у 93%. Загальна вага транспорту сягала 77,28 тонни, у той час, як норма сягнула лише 40 тонн. Перевізник отримав штраф у 5 710,5 євро.

Також у топп-3 таких порушників увійшли водій IVECO з дороги М-06, який перевантажив фуру на 9,8 тонни (25%) та отримав штраф 2 530 євро, а також водій Renault з дороги Н-20, що перевантажився на 11,86 тонни (при нормі в 44) та отримав штраф у 1 525,30 євро.

Нагадаємо, упродовж останніх тижнів український уряд зробив жорсткішими покарання для порушників транспортного режиму з дотримання ліміту на завантаженість фур. На ключових українських дорогах встановили патрулі, які перевіряють вантажівки та фіксують порушників.

Як повідомляв ONLINE.UA, у липні президент Володимир Зеленський обурився діями водіїв, які порушують режим та шкодять дорогам. Державний лідер під час спеціальних нарад звертав увагу, що наразі по всій країні триває будування доріг, однак стратегія не спрацює, якщо в інших місцях ці дороги будуть одночасно руйнувати.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Росія може втратити до 20% експорту нафти

експорт нафти
Джерело:  online.ua

На тлі нових потужних американських санкцій проти країна-агресорка РФ може втратити до 20% експорту нафти.

Головні тези:

  • Під удар американських санкцій потраплять нафтовий та газовий сектори РФ.
  • Прогнози економістів вказують на скорочення виручки країни-агресорки та проблеми зі зростанням дисконтів на нафту та нафтопродукти.
  • Джон Кірбі наголосив, що санкції створюють тиск на російську економіку, що змусить Кремль робити важкий вибір.

Росія вже оцінює майбутні наслідки санкцій США

Згідно з прогнозами російських економістів, зупинка їхніх заводів через останні санкції США не сильно вплине на світові ринки, однак суттєво скоротить виручку країни-агресорки.

Цього разу під удар Вашингтона потраплять нафтовий та газовий сектор РФ.

Як уже згадувалося раніше, до санкційного списку потрапили кілька десятків структур "Газпром нефти" і "Сургутнефтегаза".

На "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз" в останні місяці припадало до 20% російського експорту нафти. "Сургутнефтегаз" щомісяця відвантажував близько 1,9-2,2 млн тонн, "Газпром нефть" — 1,6-1,8 млн тонн.

На переконання російських економістів, Москві потрібно готуватися до проблем зі зростанням дисконтів на нафту і нафтопродукти, збільшенням ставок фрахту через дефіцит «чистих» танкерів, а також із проведенням оплати.

Який прогноз озвучили в США

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі попередив, що на тлі нових американських санкцій офіційна Москва буде змушена робити важкий вибір та втрачати мільярди доларів щомісяця.

За його словами, обмеження створюють значний тиск на російську економіку, це дедалі більше змушуватиме російське керівництво робити важкий вибір.

Джон Кірбі також додав, що введені минулою осінню санкції проти російських банків із міжнародними зв’язками, включно із "Газпромбанком" стали потужним ударом по енергетичному сектору Росії.

Ми вважаємо, це має посилити тиск (на Росію) і сприяти і без того похмурим економічним прогнозам на 2025 рік та надалі для пана Путіна та його економіки воєнного часу, — зазначив Джон Кірбі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?