Промоутер розкрив імена ймовірних суперників переможеного Ломаченка
Категорія
Спорт
Дата публікації

Промоутер розкрив імена ймовірних суперників переможеного Ломаченка

Промоутер розкрив імена ймовірних суперників переможеного Ломаченка
Джерело:  online.ua

Кілька місяців тому український боксер Василь Ломаченко втратив усі свої титули на користь молодшого бійця-американця. З того часу він неодноразово говорив про своє повернення незабаром, однак станом на середину березня жодних анонсів та підтвердження суперників не сталося. Утім, відомий промоутер Боб Арум припустив проведення двобою між Ломаченком та американським непереможеним бійцем Девіном Гейні. Він оголосив, що дуже хотів би організувати подібне шоу. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на klitschko-brothers.com.

За його словами, для Ломаченка американець - не єдиний кандидат.

“Лома проти Гейні? Ми обов'язково розглянемо можливість проведення цього бою. Це був би дійсно хороший поєдинок. У Ломи було багато відмінних боїв, він також міг би побитися з Райаном Гарсією або, якщо він не проти спуститися, з Оскаром Вальдесом”, - наголосив голова компанії Top Rank.

Нещодавно Девін Гейні почав провокувати українця у соціальних мережах, а той йому відповідав у належному стилі — таким чином вони навіть нібито погодилися на бій. Утім, вже за кілька днів американець визнав неможливість організації.

Про відсутність планів щодо такого бою проінформував один з інсайдерів видання Sports Illustrated. Пізніше це підтвердив сам американець.

“Це правда. Боб не дасть мені Лому, тому я зупинюся на Лінаресі... Поки що”, - наголосив Гейні.

Про суперників Ломаченко почав говорити після того, як Теофімо Лопес, який відібрав у нього титули, демонстративно відмовився битися вдруге — після того, як переміг виключно за рішеннями суддів після напруженого бою в 12 раундів.

Американець стверджував. Що український боксер для нього буцімто більше “не цікавий”, а пункту про обов’язковий реванш у контракті не було.

Як повідомляв ONLINE.UA, вже в середині березня батько непереможного чемпіона WBC Білл Гейні підтвердив, що промоутери його сина дійсно працюють над ймовірною організацією бою. За словами Гейні-старшого, для його сина наразі бій проти українця став пріоритетним напрямком. Він розповів про контакт з промоутером Едді Хірном з компанії Matchroom Boxing, той вже нібито готує пропозицію Ломаченку.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?