На думку аналітиків з центру глобальної політики RAND Corporation, наразі кремлівський диктатор та військовий злочинець Володимир Путін все частіше ухвалює самостійні рішення стосовно розв'язаної Кремлем війни проти України і майже не радиться із представниками Генштабу армії РФ.
Джерело: Newsweek
Що відомо про стан Путіна та його стратегію
Путін приймає ключові рішення в основному самостійно, без істотного впливу з боку російського Генштабу, - йдеться у висновках аналітиків.
Аналітики також зазначають, що кремлівський диктатор сильно скоротив перелік джерел інформації і не переносить, коли йому дають протилежні його думці поради.
Експерти підкреслюють, що на ефективність армії РФ в Україні впливає інформація про чистки вищого керівництва і перестановки серед командувачів, які відповідають за операції на фронті.
Кризи, з якими останнім часом стикається Росія, торкнулися і очільника країни-терористки особисто. Зокрема, він став більш озлобленим.
Аналітики зазначили, що очільників Кремля тепер "більш нерішучий" щодо ескалації конфлікту з НАТО. Невизначеності додає також непередбачуваність Путіна.
Однак на Заході недооцінили страх Москви перед Північноатлантичним Альянсом і пов'язане з ним небажання до прямого протистояння.
На що розраховує Путін у війні проти України
Співробітник Національного інституту стратегічних досліджень та старший аналітик української громадської організації "Повернись живим" Микола Бєлєсков зазначає, що план росіян - окупувати частину території, а на решті – не давати змогу нормально жити. Відлякувати інвесторів, заважати біженцям повертатися, і дивитися, що станеться з такою державою через 5 – 7 – 10 років.
Не хочу бути песимістом, але у нас є певна асиметрія. Бойові дії йдуть на нашій території. Оскільки ми воюємо з ядерною державою, отримати зелене світло від партнерів на проведення операцій у Росії, неможливо. Звісно, ми самостійно розвиваємо певні спроможності, але чи буде цього достатньо, аби змусити Москву відмовитися від агресії, я не знаю. Тому виходить така ситуація, що у рашистів є можливість створювати нам проблеми навіть без активних бойових дій, навіть без проведення стратегічних наступальних операцій, реалізовувати стратегію повільного перетворення України на failed state, на жаль, - підкреслює експерт.
Читайте також:
У Кремлі назвали Росію "європейською цінністю";
У Молдові допустили вступ до ЄС без території "Придністров’я"
ЄС надіслав Україні чергові 1,5 млрд євро фінансової допомоги