РФ за допомогою ШІ створює фейкові телесюжети про відключення світла в Україні — ДТЕК
Категорія
Україна
Дата публікації

РФ за допомогою ШІ створює фейкові телесюжети про відключення світла в Україні — ДТЕК

Фейк
Джерело:  online.ua

Ворог за допомогою штучного інтелекту створює десятки фейкових телесюжетів ніби від українських телеканалів та поширює їх в соцмережах.

У ДТЕК попереджають про нові фейки від РФ

Як зазначається, в псевдо сюжетах йдеться про нібито вже запроваджені графіки відключень по всій країні.

Це інформаційна атака окупантів. Мета ворога – дезінформувати українців, маніпулювати суспільною свідомістю і сіяти паніку - заявляють в ДТЕК.

Наразі в Україні контрольована та стабільна ситуація з електропостачанням, - наголошується в повідомленні.

Як наголошують в ДТЕК, офіційна підтверджена інформація - тільки на офіційних сторінках енергетичних компаній і органів державної влади.

Підготовка України до зими

Українська енергетика наразі успішно готується до зими. Як зазначили у британській розвідці, Україна ефективно мобілізувала свій гірничодобувний сектор для підтримки видобутку, забезпечивши безперервне постачання вугілля для теплоелектростанцій і теплових установок взимку, а також значні запаси газу, що забезпечують додатковий резерв.

Глава держави Володимир Зеленський зазначив, що із наближенням зими та холодів кількість ракетних ударів злочинної армії РФ по об’єктах енергетики в Україні буде зростати.

Він закликав енергетичні компанії, місцеву владу та операторів ринку зв’язку готуватись до такого сценарію.

Як розповідав міністр енергетики Герман Галущенко, в Україні можливі відключення світла у цей осінньо-зимовий період у 2023-24 роках у разі ударів російських окупантів по об'єктах енергосистеми. Втім, вони не будуть тривалими.

Україна наразі працює над зміцненням своєї протиповітряної оборони, замінюючи застарілі радянські системи на сучасні комплекси західного зразка задля захисту об’єктів критичної інфраструктури прийдешньої зими.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?