За прогнозами економістів, вже у жовтні цього року в РФ може статись історичний внутрішній дефолт небачаних масштабів.
Джерело: проект FreeДом
На РФ очікує безпрецедентний крах економіки
Хто сказав, що обов'язково мати телевізор, телефон? Обов'язково ліки мати? Раніше якось люди жили - ось це майбутнє в принципі чекає на Росію, - зазначає економіст Іван Ус.
За словами експерта з банків і банківського нагляду Євгена Дубогриза, внутрішній дефолт - найгірше, що може статись із будь-якою країною.
Зокрема, на громадян РФ очікують масові звільнення, скорочення зарплатні, заморожування банківських вкладів, банкопад, закриття банків, просто безробіття. Пенсії, найімовірніше, заморозять, а банки не видаватимуть депозити.
Наразі Кремль намагається приховати це від власних громадян. За останніми даними від Мінфіну РФ, збитки в окремих секторах сильно випереджають прибуток.
Скорочення від надходжень від ПДВ - це друга стаття доходу бюджету РФ - було 54%. Зростання цін на продукти харчування було 32,5%, - зазначає Іван Ус.
За його словами, у Калініграді наразі ведеться багато розмов про те, що Литва зайняла принципову позицію, там на квітень скорочення доходів досягло 57,5%.
У травні ВВП Росії знизився на 4,3%, Фонд національного добробуту в червні скоротився на 1,7 трлн рублів.
Сьогодні економісти бачать два подальші шляхи Росії. Перший - це друкувати гроші. Так намагатимуться покрити дефіцит бюджету РФ. Другий шлях - внутрішній дефолт: у такій ситуації призупиняють виплату пенсій і зарплат бюджетників.
Журналісти проаналізували російську економіку і дійшли невтішного для росіян висновку. Коли буде внутрішній дефолт у РФ - від 1 до 7,5 років. Імовірність - 99,9%.
У жовтні очікуємо внутрішній дефолт у РФ, - впевнено прогнозує Ус.
Між тим за інформацією журналістів Wall Street Journal, уряд Китаю продає РФ все необхідне для продовження війни проти України.
Зокрема, у матеріалі видання зазначається, що це підриває зусилля Заходу з метою зупинити кремлівську агресію проти України.
Лише за перші п’ять місяців поточного року:
поставки мікросхем Китаю до Росії зросли удвічі;
експорт оксиду алюмінію, який необхідний для виготовлення металевого алюмінію та виробництва зброї, зріс у 400 разів.
Зростання вартості експорту можна також пояснити інфляцією, однак багато китайських компаній продовжують торгівлю з країною-окупантом.
Фото - facebook.com/GeneralStaff.ua
Попри те, що китайський експорт до Росії й складає лише невелику частину загального обсягу експорту, однак це продовжує викликати занепокоєння у Заходу.
Наш уряд і наше національне керівництво з 24 лютого ясно дали зрозуміти, що Китай не повинен надавати матеріальну, економічну та військову підтримку Росії в цій війні, - відверто заявив посол США в Китаї Ніколас Бернс.
Китайські офіційні особи, зі свого боку, заявляють, що їх країна не продає зброю Москві, а загальний експорт до Росії суттєво скоротився, оскільки багато китайських компаній побоюються конфліктів із США.
Читайте також: