Роналду повернув "Реал" на перше місце: опубліковано відео

Мадридський "Реал" здобув надважливу перемогу над "Сельтою" у перенесеному матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії.

Як повідомляє ONLINE.UA, Королівський клуб повернувся на перше місце, відірвавшись від "Барселони" на три очки.

Вже на початку зустрічі Кріштіану Роналду вивів "Реал" уперед, відправивши м'яч у сітку ударом з-за меж карного майданчика. Він же на початку другого тайму подвоїв перевагу Королівського клубу, реалізувавши вихід віч-на-віч.

На 62-й хвилині "Сельта" залишилась вдесятьох - Яго Аспас отримав другу жовту картку. Але господарі швидко скоротили відставання. Відзначився Джон Гвідетті.

Проте й "Реал" не забарився з відповіддю. Майже одразу Карім Бензема повернув мадридцям перевагу у два м'ячі. А перед фінальним свистом Тоні Кроос після пасу Бензема встановив остаточний рахунок - 4:1.

У заключному турі "Реал" зіграє на виїзді з "Малагою", а "Барселона" зустрінеться з "Ейбаром" на "Камп Ноу".

Читайте: Футболістам "Реалу" обіцяні фантастичні преміальні за золотий дубль

Королівський клуб влаштує і нічия. Цікаво, що після повернення "Малаги" у Прімеру в 2008 році "Реал" лиш раз програвав цій команді. Ще двічі була нічия. Інші зустрічі виграв "Реал".