Росіян запрошують на відпочинок у Зімбабве замість країн ЄС
Категорія
Світ
Дата публікації

Росіян запрошують на відпочинок у Зімбабве замість країн ЄС

Росіян запрошують на відпочинок у Зімбабве замість країн ЄС
Джерело:  online.ua

Після того, як країни Євросоюзу закрились для російських туристів через розв'язану Кремлем злочинну війну проти України, росіянам турботливо пропонують відпочити у Зімбабве.

Джерело: РосЗМІ

Росіянам пропонують відпочинок в Зімбабве

Зокрема, приїздити росіян відпочивати у Зімбабве запросив заступник міністра інформації Нік Мангвана.

Чиновник зазначив, що про Зімбабве існує помилковий стереотип, ніби жителі країни поводяться як дикуни.

Люди думають, що ми живемо в джунглях, спимо на деревах і їмо диких тварин. Це все неправда, - зазначив Мангвана.

Він закликав росіян сміливо їхати в Зімбабве, тому що там "безпечно, можна ходити з телефоном вулицями" і не потрібно боятися "що вас пограбують".

Як ЄС закрився для росіян

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну країни ЄС були основним напрямком російського туризму. Особливо популярні у росіян були країни Балтії і Фінляндія, а також пляжні курорти Іспанії та Греції.

На тлі повномасштабної війни в Україні натовпи російських туристів в європейських містах стали виглядати недоречно. Євросоюз розірвав договір про спрощений візовий режим з Росією, що автоматично ускладнило отримання будь-яких шенгенських віз для росіян.

Деякі країни ЄС пішли ще далі - вони перестали видавати росіянам будь-які візи, окрім спеціальних (в основному для в'їзду в гуманітарних цілях - лікування, похорон тощо)

Країни-сусіди Росії також відмовилися пускати на свою територію навіть тих росіян, у яких вже є діючі шенгенські візи. Тобто в'їхати в ЄС найкоротшим шляхом стало неможливо - тільки в об'їзд через Туреччину та інші нейтральні країни.

Все це призвело до того, що потік російських туристів до Європи за підсумками 2022 року обвалився в 10 разів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?