Розп'ятих хлопчиків підвезли: мережу розбурхала нова пропаганда про Донбас
Категорія
Події
Дата публікації

Розп'ятих хлопчиків підвезли: мережу розбурхала нова пропаганда про Донбас

Розп'ятих хлопчиків підвезли: мережу розбурхала нова пропаганда про Донбас
Джерело:  online.ua

У мережі висміяли чергову пропаганду, яку придумали сепаратисти про евакуацію жителів Авдіївки, яку обстрілюють бойовики ДНР.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на соцмережі.
Сепаратисти придумали фейк про те, що українські військові переселяють жителів Авдіївки ближче до передової, щоб використовувати їх, як живий щит, а за відмову виселятися розстрілюють.

Читайте також: Фанатів ДНР спіймали на новому фейку про українські обстріли: опубліковано фотоЩе один прихильник бойовиків написав, що при розселенні у жителів Авдіївки відбирають дітей і поселяють їх окремо.
"Повідомляють авдіївці, евакуйовані в Слов'янськ. Коли їх привезли (два автобуси дорослі й діти), то при розселенні відібрали дітей у батьків і поселили їх окремо. Відбирали дітей, як свого часу відбирали дітей фашисти для відправки в Німеччину. Рев стояв страшний" .Користувачів мережі насмішила чергова божевільна історія, придумана сепаратистами.
Як повідомляв ONLINE.UA,

в окупованому Донецьку бойовики так званої ДНР перетворили евакуацію мирного населення із зони бойових дій в шоу для російських пропагандистських ЗМІ

.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?