Розвідка Британії дізналася про рішення Путіна щодо військових навчань "Запад"
Категорія
Світ
Дата публікації

Розвідка Британії дізналася про рішення Путіна щодо військових навчань "Запад"

Розвідка Британії дізналася про рішення Путіна щодо військових навчань "Запад"
Джерело:  online.ua

Згідно з даними британських розвідників, команда російського диктатора Володимира Путіна могла відмовитися від чергових навчань "Запад" у зв'язку з браком особового складу і техніки, а також побоювання критики.

Джерело: Міністерства оборони Великої Британії

Чому Путін міг скасувати навчання "Запад" — дані розвідки

Розвідка Британії озвучила припущення, що офіційна Москва, найімовірніше, скасувала так звані спільні стратегічні навчання "Запад", які мали бути підсумком річного циклу військових навчань.

За попередніми даними, маневри повинні були відбутися у вересні 2023 року.

Розвідники звертають увагу на те, що у період після 2010 року "спільні стратегічні навчання" почергово відбувалися у різних регіонах країни-агресорки, однак з 2021 року почали дедалі частіше проводитися у західному регіоні, щоб продемонструвати, що пріоритетом є "протидія загрозі НАТО".

 Чому Путін вирішив скасувати військові навчання "Запад"

Як вважають іноземні розвідники, невдачі російських військових в Україні підсвітили, що "спільні стратегічні навчання" мали обмежену навчальну цінність і значною мірою проводилися для видовища.

Скоріш за все, Росія скасувала "Запад-23" через те, що для них доступні надто мало особового складу і техніки. Також є реалістична ймовірність, що російське керівництво побоюється внутрішньої критики за проведення ще одних показних навчань у воєнний час, – йдеться в звіті.

Нещодавно Міноборони Британії також попередило, що командування РФ у вересні планує активізувати наступ в районі Куп’янська та Лиману.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?