Шахтар несподівано розгромив Реал на виїзді. Деталі напруженого матчу Ліги чемпіонів

У середу, 21 жовтня, відбувся вечірній матч Ліги чемпіонів між українським "Шахтарем" і мадридським "Реалом". Команди боролися за домінування у першому турі групового етапу, перемога дісталася клубу з Донецька. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на трансляцію матчу.

"Шахтар" буквально розгромив іспанських опонентів, вже за підсумками першого тайму українська команда вела з рахунком 0:3.

Утім, вже під час другої половини матчу "Реал" забив два м'ячі, однак це не врятувало його від поразки.

"5 років тому, 25 листопада 2015-го, "Шахтар" у 5-му турі приймав "Реал" у Львові. Команди тоді очолювали Мірча Луческу та Рафа Бенітес. Із капітанською пов’язкою в "гірників" вийшов Тейшейра, який зрештою оформив дубль. Однак забивати "Шахтар" став уже за рахунку 0:4 (у "вершкових" відзначились Роналду, Модрич, Карвахаль і знов Кріштіану) після 70-ї хвилини. На 77-й Алекс реалізував зароблений Тайсоном пенальті, слідом Дентіньо відзначився після кутового, а потім Тейшейра скористався асистом Тайсона – 3:4", - нагадали у "Шахтарі" про попередні зустрічі.

Першим виступ у Лізі чемпіонів на груповому етапі розпочали футболісти київського "Динамо". Днем раніше за донецьких колег вони вийшли на поле проти італійського "Ювентуса".

Як повідомляв ONLINE.UA, матч за домінування у дивізіоні G між "динамівцями" та "ювентусівцями" завершився перемогою італійського клубу. Кияни поступилися топ-клубу з Італії з рахунком 0:2. Дубль оформив 27 річний Альваро Мората, на 46-й та 84-й хвилинах зустрічі.

Напередодні "Динамо" зіграло проти клубу "Рух" в Українській Прем’єр-лізі та обіграло опонентів 0:2, наразі команда обіймає першу сходинку турніру, друга та третя належить "Ворсклі" з "Шахтарем" відповідно.